NAJLEPSZA SKP W POLSCE

Najlepsza SKP w Polsce, czyli najlepsza Stacja Kontroli Pojazdów w naszym rankingu po kolejnej edycji zmagań o tytuł najlepszego insp. UDS-a:

I. W roku 2015 (nasz Konkurs w czasie Konferencji Transportowej w Legnicy) – http://www.diagnostasamochodowy.pl/2015/najlepszy-diagnosta-2015/

II. W roku 2016 r., tj. OTDS w Poznaniu w dniu 1 kwietnia 2016 r. oraz dolnośląska edycja Konkursu w dniu 5 czerwca 2016 r.:

http://www.diagnostasamochodowy.pl/2016/wyniki-otds/

http://www.diagnostasamochodowy.pl/2016/ogloszenie-wynikow/

III.

W dniu 10 czerwca 2017 r. w Lubinie (dolnośląskie): http://www.diagnostasamochodowy.pl/2017/17072/

IV.

OTDS w Poznaniu w dniu 8 kwietnia 2018 r.: http://www.diagnostasamochodowy.pl/2018/wyniki-iv-otds-w-poznaniu/

 

W tym pierwszym rankingu dla SKP przyjęliśmy następującą punktację: za pierwsze miejsce w jednym z naszych Konkursów/Turniejów 5 pkt., za drugie 4 pkt., za trzecie 3 pkt, za czwarte 2 pkt, zaś z tytułu uczestnictwa 1 pkt.

W ten sposób w naszym rankingu, na dzień dzisiejszy mamy następujący podział miejsc:

I.

Stacja Kontroli Pojazdów firmy RE-WO w Lubinie (5 + 5 + 4 pkt.= 14 pkt.) – http://www.rewo.pl/skp.html

 

II.

Okręgowa SKP z Lubina należącej do PZM-ot OZDG we Wrocławiu (4 + 5 + 4 pkt = 13 pkt) – – http://www.pzm.wroclaw.pl/index.php/lubin-lbn-skp.html

III.

Speed Car” Spółka z o.o., Zamość, ul. Odrodzenia 22 a, należąca do sieci Speed Car Spółka z o.o. w Świdniku, Aleja Lotników Polskich 134 (1 + 3 + 5 = 9 pkt) – http://www.speedcar.pl/zamosc-odrodzenia.html

IV.

  • OSKP Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Legnicy
  • OSKP Politechniki Poznań za zajęcie drugiego miejsca na OTDS w dniu 1 kwietnia 2016 r. w czasie TTM w Poznaniu (1 x 4 pkt. = 4 pkt) – http://www.fwmt.put.poznan.pl/stacja_kontroli_pojazdow/

V.

  • PSKP AUTO-WEST Norbert Grabowski, Chróstnik 19b, 59-311 Lubin w składzie: Drzewiecki Zbigniew i SKUZA Krzysztof – 4 pkt..
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie (1 + 3 = 4 pkt),

VI.

  • OSKP LOK w Pile, Al. Niepodległości 154 (1 + 2 = 3 pkt) – http://lok.org.pl/uslugi/szczegoly/pila/1518
  • DIAGNOPOL Spółka z o.o. we Wrocławiu za zajęcie trzeciego miejsca w dolnośląskiej edycji naszego Konkursu w dniu 5 czerwca 2016 r. (3 pkt).

VI. 

P.H.U. Jacek Bezwerchny – Góra (2 pkt).

VIII.

  • Bosch Serwis Wołów, Uskórz Mały 4.
  • PUH AUTO-SERVICE / OSKP Prochowice,
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zaś ranking dla naszych klientów wynika z przekonania, że naszym P.T. Klientom należy dać możliwość wypowiedzenia się o funkcjonowaniu naszej branży. Dotychczasowe wypowiedzi w formie komentarzy internetowych, gdy ukazuje się kolejna informacja o nieprawidłowościach na SKP są spóźnione o tyle, że następują post factum.
wondering
Ten ranking może umożliwić – na zasadzie systemu wczesnego ostrzegania – wyprzedające podjęcie decyzji, gdy notowania danej SKP utrzymują się na szarym końcu przez stosunkowo długi okres czasu, co może też wynikać z niezadowolenia klientów z jakości obsługi.
Na tę „jakość” może składać sie wiele czynników, począwszy od estetyki ubioru UDS-a, poprzez czystość i wygląd zewnętrznego otoczenia SKP, do tego, czy UDS wydaje złotówkę reszty.
lookdown
Prosimy także o cierpliwość, gdyż jak zapewne zauważyliście, trwa systematyczny proces uzupełniania całej listy wszystkich SKP w kraju.
smile
Zapraszamy do głosowania przez kliknięcie na zieloną strzałkę wybranej SKP, co przesunie jej pozycję w rankingu na wyższą pozycję.
Redakcja „Informatora insp. UDS-a”
 

Ogólnopolski | Wojewódzki | Powiatowy

Województwa:
Powiaty:

Top 100 SKP według wybranych kryteriów w rankingu ogólnopolskim:

Nazwa stacjiWojewództwoPowiatDodatkowe informacjeGlosy

19,566 total views, 7 views today