NAJLEPSZY DIAGNOSTA 2015

Rate this post

Najlepszy inspektor Uprawniony Diagnosta Samochodowy roku 2015.

clap

Konkurs na najlepszego insp. UDS-a w Polsce rozstrzygnięty. Ta pierwsza edycja tych naszych branżowych ogólnopolskich zmagań o tytuł „Mistrza Diagnostyki” zakończyła się.

Mistrzostwa te odbyły się w Lubinie w trakcie trwania VIII Konferencji Transportowej, a ich organizatorem był Oddział „Zagłębia Miedziowego” SITK w Legnicy we współpracy z NOT oraz przy wsparciu Polskiego Związku Motorowego OZDG we Wrocławiu, który na ten cel udostępnił swoją Okręgową Stację Kontroli Pojazdów w Lubinie.

I miejsce.
Historycznym tytułem pierwszego najlepszego diagnosty w Polsce może może poszczycić się nasz Kolega Łukasz Ciepiela z Osieka, pow. Staszów.

handshakewinehi

A pierwszym składającym osobiste gratulacje był profesor Politechniki Wrocławskiej Piotr A. Wrzecioniarz Prezes Zarządu Tuv-pol we Wrocławiu i Prezes Zarządu SITK RP Oddz. „Zagłębia Miedziowego” w Legnicy mgr inż. Tadeusz Chodorowski, wręczający statuetkę i stosowny dyplom. Sponsorem głównej nagrody była nasza branżowa firma Sosnowski Spółka z o.o., Sp. komandytowa w Gdańsku.

lookdown

II miejsce.
Drugi historyczny tytuł Wicemistrza Diagnostyki uzyskał Kolega Zbigniew Drzewiecki z Legnicy (Re Wo Autoserwis Spółka z o.o. w Lubinie), któremu gratulacje składali także Prezes Piotr Gębiś, będący także przedstawicielem SIMP w Krajowym Porozumieniu Stowarzyszeń Rzeczoznawców Samochodowych oraz piszący te słowa dP. A tradycyjnie związany z naszymi inicjatywami przedstawiciel firmy Unimetal Złotów był sponsorem każdej i kolejnej nagrody.

thumbsup
III miejsce.
Trzecim historycznym miejsce w naszym pierwszym ogólnopolskim konkursie na najlepszego diagnostę roku 2015 może poszczycić się Kolega Dariusz Ostrowski z Polkowic (PZM-ot OZDG Spółka z o.o. we Wrocławiu). Oprócz stylowej statuetki także on został wyposażony w najnowszy egzemplarz „Niezbędnik diagnosty 2015” autorstwa Piotra Gębisia i współautora pytań z części teoretycznej naszego Konkursu. A gratulacje składał także Prezes Jacek Mandosik z firmy „Diagnopol”, będący jednym ze sponsorów naszej inicjatywy.

I Mistrz Diagnostyki - Kol. Łukasz Ciepiela z SIMP Tarnów (z lewej strony) oraz Kol. Dariusz Ostrowski z PZM-ot OZDG Wrocław (z prawej strony) po oficjalnym ogłoszeniu wyników
I Mistrz Diagnostyki – Kol. Łukasz Ciepiela (z prawej strony) oraz Kol. Zbigniew Drzewiecki z firmy Re -Wo Autoserwis w Lubinie  (z lewej strony), który zajął miejsce II. Amatorska fotka w kuluarach po ogłoszeniu wyników i przed obiadem.

 

 

 

I Mistrz Diagnostyki - Kol. Łukasz Ciepiela z SIMP Tarnów (z lewej strony) oraz Kol. Dariusz Ostrowski z PZM-ot OZDG Wrocław (z prawej strony) po oficjalnym ogłoszeniu wyników.
I Mistrz Diagnostyki – Kol. Łukasz Ciepiela z SIMP Tarnów (z lewej strony) oraz Kol. Dariusz Ostrowski z PZM-ot OZDG Wrocław (z prawej strony), który zajął miejsce III. Amatorska fotka dP po oficjalnym ogłoszeniu wyników.

 

Konkurencja drużynowa:

  1. Pierwsze miejsce drużynowo zajęła firma Re-Wo Autoserwis spółka z o.o. w Lubinie. smile
  2. Drugie miejsce drużynowo zajął Polski Związek Motorowy OZDG Spółka z o.o. we Wrocławiu.lookdown
  3. Trzecie miejsce drużynowo zajęte zostało przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Legnicy.clap

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uczestnictwa.

Organizatorzy otrzymali bardzo miłe zapewnienie o tym, że uczestnikom ponownie nie zabraknie odwagi, aby uczestniczyć w kolejnej edycji naszych branżowych zmagań. Więc do zobaczenie na kolejnym spotkaniu w Poznaniu.

I na gorąco po powrocie pozdrawiam
dziadek Piotra
– – – – – – – – – – – – – – –
P.S.
I pozwólcie, że do tego tematu będziemy jeszcze niejednokrotnie, Niejednokrotnie wracali.

Loading