WARSZAWSKI STRAJK NASZYCH SKP

Rate this post

Warszawski strajk naszych SKP, czyli zaczynamy od Stolicy – Super, Super, SUPER!

Jak już wiemy, SKP z Warszawy i najbliższych okolic chcą się spotkać i wspólnie działać – to jest super informacja!

Czekamy z niecierpliwością:

  • na podobną inicjatywę Poznania i okolic, Śląska z Katowicami, Trójmiasta, Krakowa, Wrocławia, itd., itp., et’cetera lub

  • solidarnościowy strajk naszych SKP w innych miastach Polski i zbieżny z „inicjatywą warszawską”, czyli w tym samym terminie co w Stolicy!

Mowa jest o proteście polegającym na zamknięciu naszych SKP na jeden dzień, pod koniec kwietnia, np. w środę 26.04.2023 r.

Zaś szczegóły zostaną ustalone już za parę dni, bo na spotkaniu, które odbędzie się 4 kwietnia 2023 r., godz. 11.00 w Okręgowej SKP AUTOCOM-BIS S.C., ul. Wolska 225, 01-258 Warszawa.

Patrząc na to, co udało się osiągnąć protestującemu od wielu dni społeczeństwu Izraela w sprawie walki o praworządność apeluję:

  • nie bądźcie bierni,

  • walczmy, bo słuszną walkę zawsze należy wspierać,

  • słuszna i sprawiedliwa walka ma największe szanse na sukces!

Nie dajmy umrzeć tej inicjatywie, zaangażujemy się wszyscy w pomoc przy organizacji protestu polegającego na zamykaniu SKP na jeden dzień pod koniec kwietnia w Warszawie i okolicach. Mam też taką nadzieję, że przy Waszej pomocy uda się ten strajk nieco (?) rozszerzyć! Może w tym celu warto skrzyknąć się w tych powiatach, które sąsiadują ze Stolicą?

Zaangażujmy się wreszcie wszyscy w organizację ogólnopolskiego strajku już w czerwcu, tuż po konferencji w Zakopanem, która odbędzie się w dniach 24-26 maja 2023 roku.

Ale, aby ten cel został osiągnięty, to w tym Zakopanem trzeba się zwyczajnie spotkać i o tym rozmawiać! Więc już rezerwujcie sobie terminy i zamawiajcie bilety na to spotkanie!

Równolegle należy także prowadzić aktywną kampanię informacyjną na rzecz waloryzacji opłat za BT na SKP we wszystkich możliwych mediach.

PISKP deklaruje, że o bieżących działaniach będzie informować za pośrednictwem swojej strony internetowej, profilu na Facebooku, newslettera oraz wszelkimi możliwymi innymi kanałami.

Będąc przekonany o słuszności tej środowiskowej akcji powielam apel PISKP1 o tym, aby cyt.:

Wiele działań o których była mowa podczas spotkań w terenie, będzie wymagała Państwa wsparcia. Można nas wesprzeć na różne sposoby.

Przedsiębiorcy, którzy nie są zrzeszeni w Izbie, mogą wesprzeć NASZE działania przekazując nam darowiznę.

W tym celu wystarczy przekazać dowolną kwotę na nasz numer rachunku bankowego:

40 1050 1025 1000 0022 8014 9754

– w tytule wpłaty KONIECZNIE trzeba wpisać „DAROWIZNA”.

Nasze najbliższe działania będą polegały na tym, że przygotujemy jednolity wzór plakatu dla wszystkich skp w Polsce który będzie można pobrać ze strony internetowej i samodzielnie wydrukować. Przygotujemy także ulotkę informacyjną, wzór pisma do wysłania do polityków, a także petycję do Komisji Petycji w Sejmie.”

mam nadzieję, że podobna petycja skierowana zostanie także na ręce Marszałka Grodzkiego do Senatu RP.

Trzymajmy się

dziadek Piotra

– – – – – – – – – – – –

Loading