NAJLEPSZA SKP W POLSCE

Najlepsza SKP w Polsce, czyli najlepsza Stacja Kontroli Pojazdów w naszym rankingu po kolejnej edycji branżowych zmagań – także o tytuł najlepszej Stacji Kontroli Pojazdów:

I. W roku 2015 (nasz Konkurs w czasie Konferencji Transportowej w Legnicy):

Link do artykułu

II. W roku 2016 r., tj. OTDS w Poznaniu w dniu 1 kwietnia 2016 r. oraz dolnośląska edycja Konkursu w dniu 5 czerwca 2016 r.:

Link do artykułu

Artykuł ogłoszenia wyników

III. W dniu 10 czerwca 2017 r. w Lubinie (dolnośląskie):

Link do artykułu

IV. OTDS w Poznaniu w dniu 8 kwietnia 2018 r.:

Link do artykułu

V. Mistrzostwa Polski Diagnostów Samochodowych i Uczniów w Legnicy dnia 26.10.2019 r.:

Link do artykułu

W tym pierwszym rankingu dla SKP przyjęliśmy następującą punktację: za pierwsze miejsce w jednym z naszych Konkursów/Turniejów 5 pkt., za drugie 4 pkt., za trzecie 3 pkt, za czwarte 2 pkt, zaś z tytułu uczestnictwa 1 pkt.

W ten sposób w naszym rankingu, na dzień dzisiejszy mamy następujący podział miejsc:

1. Okręgowa SKP z Lubina należącej do PZM-ot OZDG we Wrocławiu (4 + 5 + 4 + 4 pkt = 17 pkt)  – http://www.pzm.wroclaw.pl/index.php/lubin-lbn-skp.html

2. Stacja Kontroli Pojazdów firmy RE-WO w Lubinie (5 + 5 + 4 pkt = 14 pkt.) – http://www.rewo.pl/skp.html

3. Speed Car” Spółka z o.o., Zamość, ul. Odrodzenia 22 a, należąca do sieci Speed Car Spółka z o.o. w Świdniku, Aleja Lotników Polskich 134 (1 + 3 + 5 + 1 pkt = 10 pkt) – http://www.speedcar.pl/zamosc-odrodzenia.html

4. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie (1 + 3 + 3 pkt = 7 pkt),

5. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim ( 1 x 5pkt = 5 kpt.

6. OSKP Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Legnicy – 5 pkt.

7. ex aequo

  • OSKP Politechniki Poznań za zajęcie drugiego miejsca na OTDS w dniu 1 kwietnia 2016 r. w czasie TTM w Poznaniu (1 x 4 pkt. = 4 pkt) – http://www.fwmt.put.poznan.pl/stacja_kontroli_pojazdow/
  • PSKP AUTO-WEST Norbert Grabowski, Chróstnik 19b, 59-311 Lubin w składzie: Drzewiecki Zbigniew i SKUZA Krzysztof – 4 pkt..

8. ex aequo

  • OSKP LOK w Pile, Al. Niepodległości 154 (1 + 2 = 3 pkt) – http://lok.org.pl/uslugi/szczegoly/pila/1518
  • DIAGNOPOL Spółka z o.o. we Wrocławiu za zajęcie trzeciego miejsca w dolnośląskiej edycji naszego Konkursu w dniu 5 czerwca 2016 r. (3 pkt).

9. P.H.U. Jacek Bezwerchny – Góra (2 pkt).

10. Bosch Serwis Wołów, Uskórz Mały 4. (1 pkt)

11. UH AUTO-SERVICE / OSKP Prochowice (1 pkt),

Zaś ranking dla naszych klientów wynika z przekonania, że naszym P.T. Klientom należy dać możliwość wypowiedzenia się o funkcjonowaniu naszej branży. Dotychczasowe wypowiedzi w formie komentarzy internetowych, gdy ukazuje się kolejna informacja o nieprawidłowościach na SKP są spóźnione o tyle, że następują post factum.
Ten ranking może umożliwić – na zasadzie systemu wczesnego ostrzegania – wyprzedające podjęcie decyzji, gdy notowania danej SKP utrzymują się na szarym końcu przez stosunkowo długi okres czasu, co może też wynikać z niezadowolenia klientów z jakości obsługi.
Na tę „jakość” może składać sie wiele czynników, począwszy od estetyki ubioru UDS-a, poprzez czystość i wygląd zewnętrznego otoczenia SKP, do tego, czy UDS wydaje złotówkę reszty.
Prosimy także o cierpliwość, gdyż jak zapewne zauważyliście, trwa systematyczny proces uzupełniania całej listy wszystkich SKP w kraju.
Zapraszamy do głosowania przez kliknięcie na zieloną strzałkę wybranej SKP, co przesunie jej pozycję w rankingu na wyższą pozycję.
Redakcja „Informatora insp. UDS-a”.

Ogólnopolski | Wojewódzki | Powiatowy

Województwa:
Powiaty:

Top 100 SKP według wybranych kryteriów w rankingu wojewódzkim:

Nazwa stacjiWojewództwoPowiatDodatkowe informacjeGlosy

Loading

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com