WALORYZACJA OPŁAT ZA BTP – DEKLARACJA POPARCIA

Rate this post

PISKP I WALORYZACJA OPŁAT ZA BTP – DEKLARACJA POPARCIA

Szanowni Państwo,

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów podejmuje działania zmierzające do waloryzacji opłat za badania techniczne pojazdów. Nikogo nie trzeba przekonywać, że wysokość opłat za badania nie przystaje do obecnych realiów gospodarczych. Stawki nie zmieniły się od 17 lat. Dłuższe zamrożenie opłat spowoduje masowe bankructwa i zamykanie skp.

Potrzebujemy Państwa poparcia dla podejmowanych i planowanych przez nas działań. Po zakończonym właśnie cyklu szkoleń regionalnych udało nam się zebrać 347 deklaracji poparcia na rzecz waloryzacji opłat za badania techniczne pojazdów od osób fizycznych i 130 od przedsiębiorców. Liczymy na więcej. Trzeba pokazać rządzącym, że środowisko już dłużej czekać nie może. Nie jest wykluczone, że trzeba będzie w tej sprawie zaprotestować.

Jeśli popieracie Państwo nasze działania, prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas (pocztą, faksem, mailem) deklaracji dostępnych poniżej. O dalszych szczegółach i podejmowanych przez nas działaniach, będziemy Państwa na bieżąco informować.

Deklaracja dla przedsiębiorców dostępna jest tutaj.

Deklaracja dla osób fizycznych dostępna jest tutaj.

Loading