PILNE I BARDZO WAŻNE

Rate this post

PILNE I BARDZO WAŻNE!

„ I znów Jarolud wraz z Grzegorzem Krzemienieckim namawiają do działania niezgodnie z prawem. Trzy dni nie działa CEPIK badania żegnajcie.
Brak VPN lub SSL – można naciąganą opiną pracować w trybie awaryjnym przez trzy dni, a dale STOP. Zgodnie z prawem. Inne działania – bo SKP nie wystąpiło w odpowiednim czasie o certyfikat jest działaniem niezgodnym z prawem.

Zapobiegliwi nawet mają po dwa certyfikaty.
Można można.
I proszę mi tu więcej tych durnot nie przedstawiać
Zwłaszcza od doradców co tylko zarabiają na stacjach i głupocie diagnostów.
np. Proponując wymianę sprzętu za 5000 zł. „

Wielkie gratulacje PANIE PREZESIE OSDS, za odwagę i nazwanie rzeczy po imieniu w obronie naszej branży. Za nieuleganie uzurpatorowi przypisującemu sobie doradzanie i lobowanie w naszej branży, osoby niekompetentnej, która przynosi więcej szkody niż pożytku nie rozumiejąc najprostszych zagadnień.
Wszystkich przezywa od hejterów, kim więc on jest w tej sytuacji?

ŻOŁNIERSKA HONOROWA, ale i godna PREZESA OSDS powinność bronić diagnostów przed tak nieuczciwymi samozwańcami, ZOSTAŁA SPEŁNIONA !!! Coraz więcej diagnostów będzie wspierać właśnie taki związek.

Życzę powodzenia i precz z oszustami
17.11.2017 o 09:19 – https://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?p=14472#14472
==================================
Gratulacje dla Prezesa za bezpodstawne oczernianie

Gratulacje dla Prezesa za bezpodstawne oczernianie!!!!
1) 17 listopada 2017 r. Stanowisko SITK RP o/Krosno w sprawie funkcjonowania stacji kontroli pojazdów w trybie awaryjnym http://www.dlid.pl dział CEPiK
2) Grzegorz Krzemieniecki zalecał zaopatrzenie się w zapasowy czytnik i kartę kryptograficzną i złożenie wniosku o zapasowy certyfikat we wrześniu br. w piśmie rozsyłanym wraz z aktualizacjami programu SKP PRO, sprawdź ten sam dział co w pkt. 1 prezentacja z dnia 3 lipca 2017r. oraz było podczas seminariów szkoleniowych jesień 2016 r.
3) Jest wolny rynek, a nie epoka rodem z PRL wielu klientów i nie tylko użytkujących SKP PRO miało inne zdanie niż wypociny Prezesa, który pomija to co było w przekazach MC/COI , ten sam dział co w pkt. 1 ich prezentacja 3 lipca 2017 slajd 19 -> Koszty podłączenia SKP do CEPiK 2.0

Hejterze co raz więcej diagnostów będzie omijać szerokim łukiem i opuszczać OSDS, za beznadziejne wypowiedzi Prezesa OSDS.

17.11.2017 o 17:15
===================================
Mnie nurtuje jedno pytanie, a mianowicie dlaczego użytkownicy SKP PRO szukają wszędzie pomocy tzn. na forum Norcomu, forum OSDS-u, a nie na forum dedykowanym dla tego oprogramowania? Na jedno z for został wydelegowany specjalny wysłannik Jarolud.
Czyżby na forum dedykowanym nie było osoby kompetentnej do udzielenia odpowiedzi? A może użytkownicy uciekają i uciekli z niego ze względu na treści i sposób ich artykułowania przez duecik SUN-JAR?

18.11.2017 o 08:53

Loading