WYNIKI OTDS

Rate this post

Oficjalne wyniki OTDS (Ogólnopolskiego Turnieju Diagnostów Samochodowych, który miał miejsce w dniu 1 kwietnia 2016 r. w trakcie trwania Targów Techniki Motoryzacyjnej (TTM) w Poznaniu.

hi

I. Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

 1. Łukasz Ciepiela
 2. Krzysztof Skuza.
 3. Zbigniew Drzewiecki.

Na uwagę zasługuje fakt bardzo wysokiego poziomu uczestników OTDS, co miało odzwierciedlenie w minimalnej różnicy występującej w uzyskanej punktacji pomiędzy poszczególnymi Kolegami uczestniczącymi w naszym Turnieju (1 – 5 pkt.). Dlatego Komisja Konkursowa uznała, że klasyfikowanie pozostałych uczestników jest bezzasadne. Z tego powodu nazwiska kolejnych uczestników OTDS podajemy w porządku alfabetycznym:

 • Karol Domański,
 • Mariusz Fijałkowski,
 • Mateusz Kowalczyk,
 • Andrzej Kurek,
 • Arkadiusz Małek,
 • Paweł Pietrasik,
 • Edward Sech,
 • Piotr Wielowiejski.
thinking

II. Wyniki klasyfikacji drużynowwej:

 1. Pierwsze miejsce uzyskała reprezentacja Podstawowej SKP należącej do firmy RE-WO w Lubinie w następującym składzie osobowym: Zbigniew Drzewiecki i Krzysztof Skuza.
 2. Drugie miejsce uzyskała reprezentacja Okręgowej SKP należącej do Politechniki Poznańskiej w składzie: Piotr Wielowiejski i Mateusz Kowalczyk.
 3. Trzecie miejsce uzyskała reprezentacja Okręgowej SKP należącej do MPK Legnica Sp. z o.o. w składzie: Edward Sech i Andrzej Kurek.

Kolejne miejsca zajęły ex aequo:

 • Okręgowa SKP należąca do sieci Speed Car w Zamościu, ul. Odrodzenia 22a reprezentowana przez Karola Domańskiego i Arkadiusza Małka,
 • Okręgowa SKP należąca do LOK w Pile przy Al. Niepodległości 154 reprezentowana przez Pawła Pietrasika i Mariusza Fijałkowskiego.

handshake

– – – – – – – – – – – – – – –

A ja chciałbym podkreślić jeszcze jedną sprawę.

To firma Unimetal ze Złotowa użyczyła nam swoje urządzenia na potrzeby OTDS, a firma Blacharstwo-Lakiernictwo-Handel JAN KAWKA z Chojnowa przygotowała i dostarczyła pojazd do części praktycznej Turnieju.

Otóż wszyscy uczestnicy naszego OTDS poinformowali mnie, jak jeden mąż, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie zmierzyli się w naszych branżowych szrankach – najpóźniej za rok!

Także jeden z obserwatorów za Związku Powiatów Polskich (ZPP) zadeklarował większą pomoc i większe praktyczne wsparcie, gdy przystąpimy do kolejnej edycji naszego Turnieju.

Jestem też przekonany, że realizując kolejny nasz taki Turniej lub Konkurs nie opuszczą nas wspierające dotychczas instytucje, dotychczasowi sponsorzy, Koledzy oraz oficjalni i nieoficjalni (?) obserwatorzy.

Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

dziadek Piotra

– – – – – – – – – – –

P.S.

Miejmy także nadzieję, że następnym razem zdąży także na czas oraz już dotrze i dołączy do nas i do Turnieju reprezentacja ze Strzelna.

 

 

 

 

Loading