ORGANIZACYJNIE


I to, i owo, i wciąż na nowo,
i organizacyjnie, i blogowo.
I. Organizacyjnie o członkostwie w SDS-ie.
VIVAT! Witamy kolejnego Kolegę w naszym SDS-owym gronie.
 Nasz nowy Kolega ma na imię Eugeniusz (Genek?). Od 2000 r. zmaga się z wszelkimi problemami naszego zawodu. Zamieszkuje w stosunkowo dużej wsi z ciekawą historią od czasów Kazimierza Wielkiego. Wieś ta jest jednocześnie siedzibą gminy w województwie podkarpackim.
thumbsup 
Tradycyjnie i cierpliwie czekamy na pozostałych Kolegów, którzy zechcą wesprzeć nas w budowaniu organizacji, której celem jest niesienie wszelkiej – szeroko rozumianej – pomocy każdemu UDS-owi.
Przypominam, mamy już swoich przedstawicieli w większości województw. Cierpliwie czekamy na pozostałych Kolegów, w tym 4 przedstawicieli/liderów (pozostałe województwa + stolica), którzy podejmą się – ewentualnie, jak oczywiście zechcą – organizacji naszych struktur na terenie swojego województwa.
Jesteśmy już – bardziej lub mniej licznie, ale jesteśmy – w następujących województwach: 1. dolnośląskie, 2. kujawsko-pomorskie, 3. lubelskie, 4. lubuskie, 5. łódzkie, 6. małopolskie, 7. mazowieckie, 8. podkarpackie, 9. podlaskie, 10. śląskie, 11. warmińsko-mazurskie, 12. wielkopolskie, 13. zachodniopomorskie.
Oczekujemy na zgłoszenia pozostałych Koleżanek i Kolegów, w tym także z tych  województw, gdzie brak nam nadal przedstawicieli – zapraszamy.
thinking
II. Organizacyjnie o naszym spotkaniu w Kutnie.
I kolejny raz w sprawie naszego spotkania w dniu 13 listopada 2011 r., o godz. 10,3o w Kutnie lub najbliższej okolicy Kutna.
Dobrze byłoby wiedzieć, ilu nas będzie, gdyż od tego zależy wielkość Sali, którą musimy wynająć lub jakoś załatwić.
Więc już nie zwlekajcie i piszcie/zgłaszajcie na nasz e-mail [email protected] swoje uczestnictwo.
Zgłoszenie to – dla celów organizacyjnych – musi zawierać imię i nazwisko, adres, nr uprawnień UDS-a i telefon kontaktowy.
Zgłoszenia te, z powodów organizacyjnych przyjmujemy tylko i wyłącznie do dnia 06.11.2011 r.
Bo w dniu 07.11.2011 r,. już ostatecznie ogłaszamy, czy nasze spotkanie i I Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych odbędzie się, czy też nie (z powodu braku chętnych).
Przypominam, że musi nas być nie mniej jak 15-tu.
hi
Pozdrawiam i do zobaczenia
Dziadek Piotra