JEST SUPER ! ! !

Jest super ! ! !
06/11/2011 20:05:11
 Jest super! laugh
Bo mamy kolejne zgłoszenia na nasze spotkanie w dniu 13 listopada 2011 r., o godz. 10,3o w najbliższej okolicy Kutna, ok. 2 km (potwierdzenie w poniedziałek).
Pod wodzą „Jarolud”-a przyjadą jeszcze 3 osoby z Podkarpacia.
A ponadto przyjedzie dwóch naszych Kolegów z Mazur, z którymi spotkaliśmy się już w Bydgoszczy (weterani!).
 smile
Dzięki temu już znacznie przekroczyliśmy minimalną barierę 15 osób, aby przebrnąć przez barierę procedury rejestracyjnej w KRS-ie. Ewentualna nieobecność (np. z powodów losowych – odpukać!) jednej lub dwóch osób nie powoduje żadnego zagrożenia dla naszego historycznego I walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych.
Jest więc super!
handshake
Ale nadal czekamy na więcej, gdyż sala pomieści 60 osób.
Zapraszamy kolegów z Kutna i okolic, którzy mają blisko i bliżej niż bardzo wielu z nas. Piotr, nasz miły Kolega z Kutna potwierdził, że postara się rozpropagować na innych SKP nasze spotkanie.
Ponadto paru Kolegów zgłasza, że chcą przyjechać, ale istnieją jakieś przeszkody, które podobno można jeszcze wyeliminować. Potrzebują na to dzień lub dwa. Więc czekamy i zapraszamy.
Im więcej nas przyjedzie, tym będziemy bardziej wiarygodni i widoczni.
Jest więc super!
thumbsup
Radziłem się Kolegi Darka, czy zaprosić przedstawiciela MI. Uzgodniliśmy, że tak. Choćby po to, żeby wiedzieli, że już istniejemy i zaczęliśmy. Przypuszczamy, że pies z kulawą nogą nas nie odwiedzi pod Kutnem (krótki termin), ale grzecznie wyślemy/wyślę e-maila z zaproszeniem.
Jeśli macie inne zdanie, to dajcie znać!
 victory
U podstaw negocjowanej ceny i warunków naszego spotkania leży nasza/moja sugestia, że spotkania SDS-u odbywane będą w miarę cyklicznie wraz z imprezami towarzyszącymi.
Gmina Kutno powinna być tym zainteresowana – zobaczymy. Kolega Piotr z Kutna obiecał, że we wtorek osobiście sprawdzi warunki, w jakich odbędzie się nasze spotkanie (stan sali, wyposażenie, otoczenie, sprawy sanitarne, itp., itd., et’cetera.
Dobrze też byłoby wiedzieć, czy w pobliżu jest jakiś tani hotelik i jakie w nim sa warunki (ile i jakie pokoje, itp.).
 hi
Jest więc super!
Pozdrawiam
Dziadek Piotra