TO I OWO

To i owo….
24/08/2011 21:49:33
To i owo,
tak organizacyjnie, jak i blogowo.
      Muszę z przyjemnością poinformować, bo już i tak zbyt długo czekacie, że na naszym SDS-owym koncie jest już pierwsze + 340 zł.
Więc w imieniu obecnego Zarządu i grupy inicjatywnej SDS – wielki dzięki dla pierwszych Kolegów.
hi
Niestety, jest też i mniej miła wiadomość, bo karta z pinem do konta za pośrednictwem internetu przyszła nieczytelna – zwyczajny pech.
Tak więc nie wiem jeszcze, kto i ile wpłacił. Jak się dowiedziałem na infolinii BOŚ, muszę ponownie jechać do miasta i w filii załatwić wydanie nowego PIN-u, co umożliwi mi wgląd na konto przez Internet i niestety kolejne parę dni potrwa (!).
Tak więc jutro z rana ponowny wyjazd do miasta…..
     Muszę także, z pewnym poślizgiem czasowym, ale jednak muszę podziękować panu Tomaszowi Myślińskiemu, który prowadzi kancelarię adwokacką w Łodzi (kod poczt.: 90-319), przy ul. Wigury 21 pok. 609, tel./fax 42-636-43-00 (http://www.myslinski.com.pl/   [email protected] ) –  za dobre słowo w związku z prowadzeniem naszego SDS-u.
handshake

      Wielkie dzięki także dla pana Norberta Jezierskiego za zgodę na “przedruk”(?) z forum Norcom-u prawie całej historii naszego stowarzyszania się.

thumbsup

W tym kontekście warto wspomnieć o inicjatywie, aby nasze pierwsze regionalne kontakty w ramach SDS-u dokonały się we współpracy lub w oparciu o możliwości organizacyjne producentów naszych oprogramowań np.: spotkania  w Warszawie z Dekrą, w Poznaniu we współpracy z Norcom-em, w Kielcach z Certus-em,  we Wrocławiu z Tuv-polem, w Łodzi z SKP-Pro.

Reklamy

Podobno niektórzy z nich są zainteresowani. Co Wy na to?
Do ewentualnego rozważenia pozostaja jeszcze – podobne naszym – stowarzyszenia typu SIiTK np. Wałbrzych lub stare organizacje, jak PZM-ot w wielu pomniejszych aglomeracjach.

Jeśli nie będzie sprzeciwu lub nowych pomysłów, to zacznę ich “obdzwaniać”. mobile

Reklamy

Byłem także przed paroma dniami w Bolesławcu na Dolnym Śląsku, gdzie wstąpiłem na 3 SKP. Miałem szczęście rozmawiać z trzema młodszymi UDS-ami.

Koledzy, nie tracę nadziei, że zasilicie nasze szeregi.

victory
Pozdrawiam i zapraszam
Dziadek Piotra