WIELU NAM RADZI

Wielu nam radzi . . .
04/10/2011 19:42:41
Wielu nam radzi….
Pięknie dziękujemy i nisko się kłaniamy.

hero

       Także miły naszemu sercu, znany i lubiany oraz powszechnie ceniony kolega „Psuj” zechciał wejść na nasze skromne SDS-owe strony. Był także uprzejmy zamieścić jeden/dwa komentarze. W ostatnim przestrzega nas przed błędnym – jego zdaniem – kierunkiem, w jakim biegną nasze rozważania w sprawie odpowiedzialności dyscyplinarnej UDS-a.
Zapewne wielu z nas – w tym i ja – zawdzięcza kol. „Psuj”-owi dobrą poradę, niejedną dobrą radę i wiele wykorzystanych wskazówek. Więc jeszcze raz dziękujemy i o zrozumienie prosimy. Bo aktualnie jestem w tym miejscu i na tym stanowisku, na którym będą argumentował i przekonywał do naszych, zdecydowanie lepszych rozwiązań, niż obecnie obowiązujące.
 thumbsup
          Więc zwracam się teraz do tych wszystkich P.T. Czytelników, którym nasze idee się nie podobają, a obecnie obowiązujące rozwiązania chcą utrzymać i będą ich za wszelką cenę bronić.
Bardzo Was proszę, pomyślcie sami, jeśli dotychczas obowiązujące nas przepisy są tak dobre, to zapytajcie może policję, prokuraturę, komorników, lekarzy i pozostałych przedstawicieli zawodów wymienionych parę dni wcześniej przez kol. „Praktyk”-a, czy może oni zechcą także przyjąć – zamiast swojego – nasz system dyscyplinarny z wiadomą główną rolą WK i TDT oraz zapisami w art. 84 ust. 3 PoRD.
wondering
Jeśli ich przekonacie do przyjęcia rozwiązania nas obowiązującego, to i My wszyscy w SDS-ie – i nie tylko – natychmiast się z Wami zgodzimy i współpracę rozpoczniemy. – Przyrzekamy !
A jeśli Wy ich nie przekonacie, to już nigdy nie mówcie (nigdy, przenigdy), że nasz system jest dobry – zgoda? Umowa stoi?
Przyrzekacie ?
hi
No, to wreszcie mamy to już za sobą . . .
Pozdrawia serdecznie
Dziadek Piotra
W to popołudnie słoneczne.