XIII KONGRES PRZEMYSŁU I RYNKU MOTORYZACYJNEGO

XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, np.: Skutki implementacji dyrektywy 2014/45 na gospodarki państw UE; Loża ekspertów o regulacjach w Polsce; Fakty i mity dotyczące emisji spalin i badań technicznych, Systemowe zapewnienie jakości badań technicznych.
thumbsup

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam na XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

W ciągu dwóch dni (7-8 listopada br.) w Sound Garden Hotel w Warszawie, w ramach Kongresu odbędzie się wiele paneli tematycznych dotyczących także naszej branży, sesje networkingowe i spotkania B2B.

Warto podkreślić, że do tegorocznej edycji aktywnie włączyło się także Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, które poprowadzi własną sesję drugiego dnia Kongresu. Swoje prelekcje wygłoszą przedstawiciele europejskich organizacji: CLEPA, FIGIEFA i APRA.

Panele będą prowadzone przez organizacje i instytucje, związane z sektorem części automotive m.in. przez: PAIH oraz STM, gdzie obowiązki Prezesa sprawuje dr inż. Rafał Sosnowski.

Oto link do tej internetowej strony: https://moto-konferencja.pl/

smile

A na naszą szczególną uwagę zasługują tematy:

1/ w dniu 07 listopada 2018 r. (środa),

– w godz. 12,oo – 12,3o; prelegent EGEA/STM – „Skutki implementacji dyrektywy 2014/45 na gospodarki państw UE.

– w godz. 12,3o – 13,oo; prelegent SDCM – „Loża ekspertów o regulacjach w Polsce.”

 

2/ w dniu 08 listopada 2018 r. (czwartek),

– w godz. 9,oo – 10,oo; prelegent STM – „Fakty i mity dotyczące emisji spalin i badań technicznych.”

– w godz. 10,3o – 11,3o; prelegent STM – „Systemowe zapewnienie jakości badań technicznych„.

thumbsup

Bardzo interesująco zapowiada się również sesja dotycząca osób z niepełnosprawnością, którą poprowadzi Piotr Pawłowski, Prezes Fundacji Integracja.

Wśród paneli tradycyjnie już organizowana jest wyjątkowa w swym charakterze sesja poświęconą kobietom w motoryzacji. Tym razem Panie będą przyglądać się mega trendom w branży automotive. Dowiemy się jakie są prognozy, szanse i zagrożenia, które przyniesie nam bliska i ta nieco dalsza przyszłość.

Po raz pierwszy podczas naszego Kongresu będą mieć Państwo okazje obejrzenia wystawy Przemysł 4.0, a także możliwość spotkania się z przedstawicielami najciekawszych start-upów związanych z naszą branżą.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym ważnym branżowym wydarzeniu! Naprawdę warto!

hi

Formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na internetowych stronach Moto-Konferencji – https://screenshots.firefox.com/J6KLT13XM8sLg8gH/moto-konferencja.pl

 

W imieniu Organizatorów

dP

– – – – – –

 

502 total views, 2 views today