ZAGRANICZNE ZAROBKI insp. UDS-a

1/5 - (2 votes)

Praca dla inspektora Uprawnionego Diagnosty Samochodowego (UDS-a) na obczyźnie, czyli za granicą. Jest to szansa dla tych wszystkich naszych Kolegów, którzy potrzebują większych poborów niż średnia płaca kasjerki w Biedronce lub, niż minimum socjalne + tzw. „koperta”.

Zbyt dużo Polaków już wyjechało, więc należy zastanowić się nad tym, jak zatrzymać ewentualny odpływ Kolegów UDS-ów. Kruszeje dotychczasowa bariera językowa, która sprawdzała się w przypadku pokolenia nieco starszego. Dziś młodzi nie mają już tego problemu. A jeśli już, to nie w tak szerokiej skali.

Ponadto, do tych „ucieczkowych” tendencji naszych Kolegów dokłada się stres związany z nasza pracą z powodu nagannej praktyki właścicieli naszych SKP (tylko obrót!!!) oraz z powodu miernej jakości nadzoru nad naszą pracą i słabej jakości legislacji w wykonaniu naszego (?) resortu transportu.

Nie polecając pracy za granicą, nie możemy jednak stracić z oczu warunków, jakie oferują tamtejsi pracodawcy naszym młodym technikom i inżynierom.

Belgiadiagnosta elektronik dla VW i Audii 12 € – minimum!+ premie roczne i dodatki wakacyjne,+ Zwrot kosztów podróży,+ Dodatkowe pieniądze za rozłąkę z dziećmi 2010 r., Min. 38 godz./tyg.,Pomoc w znalezieniu zakwat.Oczekiwania: inżynier ze znajomością komunikatywną języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego
Belgia, k. Brukseli, Agencja Pracy Transportu SOCPOL 12,89 € brutto, nadgodziny płatne 150%, dodatek wakacyjny 1,01€/godz., rocznie ok. 2.775€, premia roczna 1.264,72 €, 10.02.2012 r., UDS + mechanik ze znajomością angielskiego, prawo jazdy „B” (mile widziane „C” z własnym samochodem), jedna zmiana, co druga sobota wolna, możliwość nadgodzin płatnych 150%, 38 godz./m-c; zakwaterowanie w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem – 70€/tydzień.
Belgia, Sint – Lievens – Houtem stawka godzinowa – 13.5884€ brutto.38 godzin pracy tygodniowo + możliwość nadgodzin, praca na jedną zmianę, co druga sobota pracująca.Nadgodziny płatne 150%.Premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto.

Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.

Zakwaterowanie płatne przez pracownika – 75 €/ tydzień

Ubezpieczenie płatne przez pracownika około 7 € miesięcznie,

Oferujemy: opiekę polskojęzycznego koordynatora, dopełnienia formalności związanych z wyjazdem i pracą na terenie Belgii.

09.07.2013 r. UDS + Mechanik pojazdów ciężarowych: kontrola pojazdów, konserwacja i naprawa samochodów dostawczych i ciężarowych marki IVECO (m.in.: regulacja świateł, naprawy silników), wykonywanie pracy zgodnie z poleceniami służbowymi lub z wynikami badań diagnostycznych.Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego, wykszt. kierunkowe (mechanik samochodowy), doświadcz. w pracy na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych, znajomość silników Diesla, znajomość diagnostyki komputerowej, doświadczenie w naprawie elektryki i elektroniki samochodowej, własny samochód, prawo jazdy B/C, zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku, dokładność, dbałość o jakość i staranność wykonywanie obowiązków zgodnie z instrukcją bezpieczeństwa i zasadami ochrony środowiska.
Belgia – autoryzowany dealer samochodów ciężarowych marki Renault.
na okresie próbnym uzależnione od doświadczenia między 14€ a 14,50€ brutto, dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto, premię roczną w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni).
Potrącane z wynagrodzenia: zakwaterowanie płatne przez pracownika 80€ tygodniowo i ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie.
 
+48 786 865 894
Infolinia +48 77 44 14 502
03.01.2017 r.: diagnostyka i naprawa aut ciężarowych oraz dostawczych, prowadzenie okresowej konserwacji , przygotowywanie nowych samochodów dla klientów, w przypadku znajomości języka w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację również serwis drogowy.
pracodawca zapewnia szkolenie i wprowadzenie w zakres obowiązków pod okiem trenera.
Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, wykształcenie w zawodzie mechanik, mechanik samochodów ciężarowych, kilkuletnie doświadczenie w obrębie marki Renault Truck i/lub Volvo Truck – mile widziane, znajomość zagadnień z zakresu elektryki i elektroniki mile widziane, prawo jazdy kat. C+E mile widziane,
pomoc polskojęzycznego koordynatora, możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy po 9 miesiącach.  
BELGIA, 77507
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: DIAGNOSTA SAMOCHODOWY
CV w jęz angielskim na adres: info@abcworkeu
Oferują:
– Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
– Belgijską umowę o pracę
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
– Zakwaterowanie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu
21.03.2019 r.:Zakres obowiązków:
– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku
– Wykształcenie kierunkowe lub na stanowisku pokrewnym
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
– Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Belgia,producent autobusów i autokarów

2.900 EUR brutto na miesiąc + dodatki,

kom. 666-891-943 (InterKadra – agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego)

12.06.2023 r.: Diagnosta autobusów elektrycznych; Doświadczenie nie jest wymagane.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprawdzanie czy całe wyposażenie i urządzenia działają i są dobrze podpięte ( wysokie i niskie napięcie), sprawdzanie wszystkich elementów wg check listy, wgrywanie oprogramowanie ( np. Code-sys, Cyader, Wabaco), identyfikowanie problemów i ewentualne naprawianie, testowanie 24V iraz HV) high voltage – wysokie napięcie) 600 V.
OCZEKUJEMY: wykształcenie lub doświadczenie w inżynierii samochodowej, mile widziane doświadczenie elektryczne (elektryk samochodowy, diagnosta elektroniki), mile widziana znajomość języka angielskiego, mile widziany samochód na wyjazd.
WARUNKI ZATRUDNIENIA: Pełny etat; praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, wynagrodzenie ok. 2900 EUR brutto na miesiąc, minimalny czas pracy to 40 godz. tygodniowo, kilometrówka, + 100 euro netto/mc za amortyzację dla kierowcy wożącego, ekwiwalent żywieniowy 3,34 EUR/ dzień; Praca zmianowa; Umowa o pracę;
Wynagrodzenie otrzymywane w walucie EURO, wypłacane 10-tego każdego miesiąca, zapewnione darmowe ZAKWATEROWANIE!
Irlandia 2.500 EURO brutto/m-c 2010 r., Znajomość j. angielskiego
Islandia, Reykjavik, 
Wynagrodzenie od 3500 Euro Netto (zależności od doświadczenia oraz umiejętności) + nadgodzinny,
Nadgodziny 30 Euro/h brutto,
 
 
kom. 586-616-520 (firma InterLand – agencja pośrednictwa pracy)
30.04.2017 r.: Pełny etat. Umowa o pracę. Praca do poniedziałku do piątku od 9:00 – 19:00. Nadgodziny możliwe w sobotę. Rozwiązywanie problemów z instalacją elektryczną oraz diagnostyka komputerowa w samochodach osobowych i dostawczych.Specjalizacja w niemieckich markach samochodów: VW, BMW, Mercedes. Umiejętność korzystania z różnych narzędzi diagnostycznych, oscyloskop. Czytanie schematów połączeń. Umiejętność lutowania. Język angielski w dobrym stopniu. Umowa o pracę z islandzkim pracodawcą. Zakwaterowanie opłaca pracownik (koszty za pojedynczy pokój 500 Euro za miesiąc). Bilet lotniczy do Reykjaviku kupuje pracodawca ale potrąca z pierwszego wynagrodzenia. CV w języku angielskim (koniecznie z aktualnym zdjęciem!), w temacie wiadomości proszę wpisać „Diagnosta samochodowy – Islandia”.
NiderlandyRegion: Venray
Nr. cer. 1211

Sep Peeters Polska Sp.z o.o.

wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO,
wypłaty tygodniowe na konto,
wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne,
07.01.2020 r. i 13.11.2019 r. Obowiązki: specjalista techniczny z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, fachową wiedzą z zakresu przeprowadzania badań i stanu technicznego pojazdu za pomocą urządzeń diagnostycznych, praktyczna i teoretyczna wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej, eksploatacji pojazdów, mechatroniki samochodowej, umiejętność obsługiwania urządzeń diagnostycznych, praca również w Assistance według harmonogramu pracy
Wymagania: kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, wykształcenie techniczne lub specjalizacja mechanik samochodowy z certyfikatem technika diagnostycznego, prawo jazdy kat. B, dobra komunikatywna znajomości j. holenderskiego, j. angielskiego lub j. niemieckiego, wymagane CV w j. obcym, gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Oferują: Pełny etat, umowę o pracę, opieka polskich koordynatorów, odpłatne ubezpieczenie, zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Wi Fi, transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy, mile widziane osoby w własnym zakwaterowaniem
Inne obowiązki: Podstawowa znajomość obsługi komputera i Internetu. Zapoznawanie się z instrukcjami producenta. Obsługa różnego rodzaju sprzętu i narzędzi. Właściwe użytkowanie i konserwacja sprzętu warsztatowego. Prowadzenie pojazdów. Obsługa sprzętów diagnostycznych.
NiderlandyFME Transport Service Sp. z o.o., ul. Władysława Łokietka 32-33 lok. 47, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy: współpracę na podstawie samozatrudnienia lub umowy holenderskiej, bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu firmy, system pracy 4/1 lub 6/2 lub do indywidualnego ustalenia

kom. 957-205-794 (Anna),

20.01.2022 r.: diagnosta + mechanik samochodowy. Pełny etat. Typ umowy: Inny. Wymagane doświadczenie.
Zakres obowiązków: wykonywanie badań technicznych pojazdów, profesjonalna obsługa klienta, naprawa samochodów osobowych i ciężarowych.
Wymagania: posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty, doświadczenie jako diagnosta samochodowy min 3 lata, bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Niemcy, 1.800-, netto/m-c – podstawowa, bez dodatków typu: socjał, bony świąteczne, premie, itp. Maj 2011r. Polak, który tam nauczył się j. niemieckiego; zaczynał od zwykłego mechanika.
W Niemczech nazwa naszego zawodu, to w tłumaczeniu: państwowo uznany rzeczoznawca ruchu drogowego. zarobki wahają się w granicach od 3000 do 6000 euro. 2011 r. Jeśli chodzi jednak o wydajność, to jest ona również znacznie wyższa. Niemiecki odpowiednik UDS-a kontroluje, przeprowadza badania homologacyjne, itp. – dla ok. 6000 pojazdów rocznie.
Niemcy i Wrocław (Abart Spółka z o.o.) 4.000 – 6.000 zł, praca w systemie 2 tyg w Niemczech i 2 tyg. Wrocław 10.10.2012 r. diagnostyka silników benz., montaż i naprawa instalacji gazowych,
Niemcy, okolice Drezna. Legalna praca.Agencja Pracy Natalia

 

10€ brutto/godz. + 25€ diety wondering

Zapewniamy pomoc w znalezieniu mieszkania, płatne we własnym zakresie.

cv na adres e-mail: [email protected]

29.08.2016 r. r.: wszystko to samo, co poprzednio, tj. 20.04.2016 r. : wymagany kontakt z nowoczesnymi, skomputeryzowanymi technikami diagnostyki motoryzacyjnej. Doświadczenie jako diagnosta samochodowy, ukończona szkoła w zawodzie mechanik samochodowy. Praca jako niezależny diagnosta i mechanik samochodowy.  Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy oraz samochód na dojazd do pracy.
Niemcy – Monachium (za pośrednictwem Adecco) Oferują: atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z ofertą rynku niemieckiego oraz adekwatne do posiadanych kwalifikacji; możliwość kształcenia języka, pracy z najnowszymi technologiami i rozwoju zawodowego; możliwość długoterminowej współpracy.
18.10.2016 r.: szukają insp. UDS-a + mechanika.
1/ Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych,
2/ Diagnozowanie usterek w pojazdach,
3/ Naprawy bieżące różnych typów samochodów,
Wymagania: minimum roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe – dostępne stanowiska junior oraz senior; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym; dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową; mile widziane wykształcenie kierunkowe;
Niemcy, Warsztat w Monachium Neuaubing, niedaleko metra. 9.000 – 12.000 zł/mies. brutto,tel. 17-621310646 (Pawel Jezutek – Tarnów),

O kontakt proszę osoby spełniające ww. wymagania. Nie jest konieczna znajomość języka, pomogę również załatwieniu wszelkich formalności na miejscu. Bezpośredni kontakt z właścicielem warsztatu bez pośredników i agencji pracy

24.05.2021 r.: „Warsztat samochodowy w Monachium poszukuje samodzielnego Montera instalacji gazowych lpg. Praca od zaraz. W razie potrzeby oferujemy mieszkanie, dobre warunki zatrudnienia i godziwą płacę.
Oferujemy: wsparcie na miejscu, możliwość rozwoju, miłą atmosferę, możliwość nauki języka, pełny etat, umowę o pracę.
Wymagamy: samodzielności i doświadczenia w zawodzie, umiejętności pracy w zespole, dbałości o powierzone zadania.
Niemcy,
LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp.k. (polska firma) – agencją pośrednictwa pracy.
Liczba wakatów: 34.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.”
12 euro brutto/godzinę + dieta 24 euro netto/za każdy przepracowany dzień,kom. 504-906-510, 518-089-049, 514-746-777;

 

25.05.2021 r.: do pracy w serwisie samochodowym.
Zadania: dokonywanie przeglądów pojazdów, konserwacja i naprawa samochodów, praca w serwisie samochodowym.
Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), doświadczenie jako mechanik samochodowy, ogólne umiejętności związane z zawodem mechanika, umiejętność obsługi urządzeń służących do diagnostyki pojazdów, precyzja i samodzielność w pracy, prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
Oferują: atrakcyjne wynagrodzenie 12 euro brutto/godzinę, dieta 24 euro netto/za każdy przepracowany dzień, zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę, możliwość nadgodzin, możliwość zaliczek, legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach, pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia, stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym, ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
Niemcy,Greifswald, 150 km od Szczecina, 2.500 do 5.000 €/m-c brutto,
kom. 515-807-700,
21.08.2022 r.: Poszukujemy kandydatów na stanowisko: diagnosta samochodowy, chętnych do podjęcia pracy w Greifswaldzie w Niemczech. Nie wymagamy doświadczenia.
Zakres obowiązków: kontrole ogólne, badania emisji spalin, kontrola zgodnie z UVV.
Wymagania: ukończone studia na kierunku: budowa maszyn, j. niemiecki komunikatywny.
Oferują: Pełny etat. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie doświadczenia. Samochód służbowy również do użytku prywatnego dla pracowników. Możliwość odbycia praktyk lub zlecenia pracy dla studentów. Pomoc w znalezieniu zakwaterowania, koszt noclegu około 200€/msc. Niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne.
Niemcy,
okolica Frankfurtu nad Menem,Propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.
15.000 – 18.000 zł / mies. brutto,
3.200 – 3.800 Euro w miesiącu,kom. 886-025-044 (Waldemar Bobak),
01.07.2023 r.: Praca w na stanowisko MECHANIKA – DIAGNOSTY – BLACHARZA – ELEKTRYKA. Doświadczenie nie jest wymagane.
Zakwaterowanie bezpłatne; Praca na warunkach niemieckich bezpośrednio z niemieckim pracodawcą bez agencji; Praca w warsztacie samochodów ciężarowych i naczep, mile widziane doświadczenie.
OFERUJEMY: Wynagrodzenie od 3200-3800 Euro w miesiącu; Stabilna i długoterminowa praca na warunkach niemieckich; Świadczenia urlopowe; Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne; Świadczenia rodzinne (Kindergeld) wsparcie polskojęzyczne / bez znajomości języka niemieckiego; Zapewniamy pomoc w załatwianiu formalności; Pełny etat; Umowa o pracę.
Norwegia 147 – 155 NOK/godz. 2010 r. Znajomość j. angielskiego, tydzień pracy wystarcza na miesięczne opłaty wynajmu mieszkania.
Norwegia 165 – 170 NOK/h brutto + 10,2 % dodatku urlopowego 12.12.2011 r., średnio zaawansowany angielski, min. 5 lat dośw., minimalny kontrakt to 1,5 roku.
Norwegia 210 NOK/h brutto + 10,2 % dodatku urlopowego 01.12.2012 r., Master Technician (ekspert, fachowiec), doświadczenie w ASO min. 3 lata, min. Średnia znajomość j. angielskiego lub norweskiego, dobre referencje.
Norwegia, do pracy w autoryzowanych serwisach marek: BMW oraz VW/ Skoda/ Audi 185 – 200 NOK/h brutto +10,2% dodatek urlopowy, pomoc w organizacji zakwaterowania, zapewnienie niezbędnego wyposażenia kwatery, załatwienie wszystkich niezbędnych formalności.Wcześniej: bardzo wysokie wynagrodzenie na warunkach norweskich 185 NOK/h brutto +10,2% dodatek urlopowy 23.11.2014 r.: podobnie jak wcześniej, tylko ta rozpiętość zarobków wyższa.[1]poniżej15.05.2014 r.: zakres obowiązków: diagnostyka oraz serwis samochodów ww. marek, przeprowadzanie testów MOT, przestrzeganie procedur jakościowych wykonywanych zadań, wskazywanie Kierownikowi Serwisu przyszłych możliwych usterek i naprawianie bieżących, wypełnianie dokumentacji, raportowanie do Kierownika Serwisu.Warunek konieczny: minimum 2 lata doświadcz. na podobnym stanowisku w autoryzowanych serwisach BMW lub Audi/ Skoda/ VW, komunikatywny poziom j. angielskiego (lub norweskiego).
Norwegia, region południowo-zachodni 185 – 200 NOK/h  + 10,2 % dodatek urlopowy 26.12.2014 r.: min. 2 lata doświadczenia w autoryzowanym serwisie BMW Volvo lub Mazda, dobra znajomość języka angielskiego.  [2]
Norwegia:  Oslo, Drammen, Bergen.

Tylko samochody osobowe.

Za pośrednictwem firmy ADECCO

Oferujemy przed wyjazdem w Polsce:– W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu

– Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnych rozmów rekrutacyjnych

– Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii oferujemy:

– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

– Atrakcyjna stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy

– Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy

– Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii

– W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

 19.11.2015 r.: insp. UDS + mechanik samochodów osobowych, 4 lata doświadczenia, dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
 

Norwegia / Oslo, Bergen, Drammen
 
Nr Ref.: D. M.S/N/12.2015.
Przed wyjazdem w Polsce:
•W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
•Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnych rozmów rekrutacyjnych
•Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
 Atrakcyjna stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – 218 NOK brutto/godzinę.W Norwegii:
•Możliwość pracy w renomowanej firmie, jak również zdobycia zagranicznego doświadczenia zawodowego
•Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
•Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
•Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
•W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

 

 

16.03.2016 r.: BT pojazdów,
•kontrola poprawności działania wszystkich urządzeń
•diagnozowanie usterek w pojazdach
•naprawy bieżące różnych typów samochodów
•wymiana części eksploatacyjnych, w tym serwis oraz naprawa systemów A/C
•obsługa klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy

 
Wymagamy:
•minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako diagnosta / mechanik samochodów osobowych
•dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
•Język angielski na poziomie dobrym – warunek konieczny
•Dobra znajomość komputera
•Doświadczenie z diagnostyką
•Znajomość naprawy i serwisowania samochodów różnych marek
•Prawo jazdy kategorii B.
NORWEGIA – Trondheim Atrakcyjne wynagrodzenie, minimum 185 NOK/h.
Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%.
07.09.2016 r.: insp. UDS + mechanik, przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych, diagnozowanie usterek w pojazdach, naprawy bieżące różnych typów samochodów, minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową, legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy; możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej pracodawcy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp., możliwość kształcenia języka i awansu
Norwegia – za pośrednictwem Adecco Poland Sp z o.o. Katowice, Śląskie, Koszutka Atrakcyjne wynagrodzenie 190-217 NOK/ h brutto (w zależności od doświadczenia). Kontrakt na minimum 4 miesiące z możliwością przedłużenia.

Możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej.

Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%.

Możliwość kształcenia języka i awansu.”

kom. 601-550-296

31.01.2018 r.: „Serwisant/diagnosta samochodowy. Przeprowadzanie BT. Diagnozowanie usterek w pojazdach. Naprawy bieżące różnych typów samochodów osobowych. Obsługa klienta. Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – jako warunek konieczny. Dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową. Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy. Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy.”
Norwegia, Oslo lub Bergen.-za pośrednictwem Adecco Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy; umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy; atrakcyjne wynagrodzenie min. 210 – 240 NOK/ h brutto (w zależności od doświadczenia); zwrot kosztów podróży do Norwegii do 1500 NOK; kontrakt na minimum 4 miesiące z możliwością przedłużenia; możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej; pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.; możliwość skorzystania z feriepenger – 12%; możliwość kształcenia języka i awansu; 05.12.2018 r.: Przeprowadzanie BT, diagnozowanie usterek w pojazdach, naprawy bieżące różnych typów samochodów osobowych. Wymagania: minimum 1,5-2-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową.
Szwajcaria.Dodatkowo nasi partnerzy pomagają w znalezieniu mieszkania i wyrobieniu pozwolenia na pracę! Od 30chf/godzina.
Od 20 000zł m-c. 20.000 zł – 30.000 zł / mies. brutto,

Zachęcamy do kontaktu i wysyłania CV (najchętniej w j. niemieckim) przez olx, mailowo lub przez stronę www.swisswork.pl

29.06.2023 r.: Poszukujemy: Mechanik samochodowy; Mechanik samochodów ciężarowych; Mechanik maszyn rolniczych; Diagnosta samochodowy; Lakiernik samochodowy. Odpowiednie doświadczenie zawodowe.
W zależności od stanowiska, znajomość niemieckiego może być wymagana.
Pełny etat. Praca zmianowa. Praca w weekendy. Elastyczny czas pracy. Umowa o pracę.
Szwajcaria,
Kanton Berno,
Unterrassner AG, Dorfstrasse 1, 3274 Bühl, Schweiz,
dobre wynagrodzenie(????? – w cywilizowanych krajach wskazują co najmniej minimum),
.
Kontakt:
Prosimy o przesyłanie przekonującej aplikacji – ważne: w miarę możliwości w języku niemieckim lub angielskim – drogą mailową na adres

e-mail: [email protected]
.
Tel.: 0041 (0)381 14 80,

11.02.2024 r.: „Diagnosta samochodowy / mechatronik / specjalista /mechanik samochodowy (m/k) – praca możliwa od zaraz.

Od osoby, która będzie nas aktywnie wpierała oczekujemy: wykształcenia diagnosty samochodowego / mechatronika lub specjalisty, zainteresowania poszerzaniem umiejętności w celu dotrzymania kroku szybkiemu rozwojowi technologii, zamiłowania do dzisiejszych technologii komunikacyjnych, czerpania satysfakcji z samodzielnej i odpowiedzialnej pracy z wysokim poziomem świadomości jakości, doświadczenie ze wszystkimi markami pojazdów będzie dodatkowym atutem, prawa jazdy kat. B.

Co Cię czeka: profesjonalna i systematyczna diagnostyka i programowanie przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego; oprócz wykonywania ogólnych prac serwisowych i konserwacyjnych będziesz także wykonywał bardziej skomplikowane naprawy silnika, napędu czy elektroniki pojazdu; rozwiązywanie problemów technicznych; pomiar i regulacja geometrii; obsługa opon; posługiwanie się językiem niemieckim – w mowie i w piśmie.

Oferujemy: pracę w pełnym wymiarze godzin; urozmaiconą, odpowiedzialną i samodzielną pracę z atrakcyjną gamą modeli i produktów; możliwość regularnego dokształcania się i rozwoju wewnętrznego; zaangażowany, mały zespół, który się nawzajem wspiera i wspólnie pokonuje wyzwania; 5-tygodniowy urlop; dobre wynagrodzenie.


Wielka Brytania,Zatrudnienie w największej w Wielkiej Brytanii autoryzowanej sieci Mercedes-Benz Stawki bazowe od 12,00 GBP/godz., do 14,00 GBP/godz.,Gwarantowane min. 40 godzin pracy w tygodniu, Praca w nocy płatna dodatkowo,Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę w cenie 65,00 GBP/tygodniowo (z wliczonymi wszystkimi opłatami tj. czynsz, media, podatek itp.),

Prywatny pakiet emerytalny od początku zatrudnienia,

Szkolenie na prawo jazdy kat. C+E (LGV/HGV),

Pracodawca gwarantuje 22 dni robocze urlopu w roku plus wszystkie święta państwowe (bank holidays),

Realne możliwości rozwoju i awansu w firmie.

2014 r.: Umowa o pracę na czas nieokreślony – to superowa umowa!Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim!Doświadczenie w serwisie samochodów ciężarowych i/lub van’ów marki Mercedes-Benz jest warunkiem koniecznym,

Mile widziany Certyfikat Mechanika-Diagnosty Mercedes-Benz,

Komunikatywny angielski (praca w serwisie, w anglojęzycznym środowisku, wymagana znajomość angielskiego nazewnictwa części, napraw, procedur umożliwiająca czytanie i wypełnianie dokumentów serwisowych).

Loading