ZAGRANICZNE ZAROBKI insp. UDS-a

1/5 - (2 votes)

Praca dla inspektora Uprawnionego Diagnosty Samochodowego (UDS-a) na obczyźnie, czyli za granicą. Jest to szansa dla tych wszystkich naszych Kolegów, którzy potrzebują większych poborów niż średnia płaca kasjerki w Biedronce lub, niż minimum socjalne + tzw. „koperta”.

Zbyt dużo Polaków już wyjechało, więc należy zastanowić się nad tym, jak zatrzymać ewentualny odpływ Kolegów UDS-ów. Kruszeje dotychczasowa bariera językowa, która sprawdzała się w przypadku pokolenia nieco starszego. Dziś młodzi nie mają już tego problemu. A jeśli już, to nie w tak szerokiej skali.

Ponadto, do tych „ucieczkowych” tendencji naszych Kolegów dokłada się stres związany z nasza pracą z powodu nagannej praktyki właścicieli naszych SKP (tylko obrót!!!) oraz z powodu miernej jakości nadzoru nad naszą pracą i słabej jakości legislacji w wykonaniu naszego (?) resortu transportu.

Nie polecając pracy za granicą, nie możemy jednak stracić z oczu warunków, jakie oferują tamtejsi pracodawcy naszym młodym technikom i inżynierom.

Belgiadiagnosta elektronik dla VW i Audii 12 € – minimum!+ premie roczne i dodatki wakacyjne,+ Zwrot kosztów podróży,+ Dodatkowe pieniądze za rozłąkę z dziećmi 2010 r., Min. 38 godz./tyg.,Pomoc w znalezieniu zakwat.Oczekiwania: inżynier ze znajomością komunikatywną języka niemieckiego, angielskiego lub francuskiego
Belgia, k. Brukseli, Agencja Pracy Transportu SOCPOL 12,89 € brutto, nadgodziny płatne 150%, dodatek wakacyjny 1,01€/godz., rocznie ok. 2.775€, premia roczna 1.264,72 €, 10.02.2012 r., UDS + mechanik ze znajomością angielskiego, prawo jazdy „B” (mile widziane „C” z własnym samochodem), jedna zmiana, co druga sobota wolna, możliwość nadgodzin płatnych 150%, 38 godz./m-c; zakwaterowanie w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem – 70€/tydzień.
Belgia, Sint – Lievens – Houtem stawka godzinowa – 13.5884€ brutto.38 godzin pracy tygodniowo + możliwość nadgodzin, praca na jedną zmianę, co druga sobota pracująca.Nadgodziny płatne 150%.Premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto.Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.Zakwaterowanie płatne przez pracownika – 75 €/ tydzieńUbezpieczenie płatne przez pracownika około 7 € miesięcznie,Oferujemy: opiekę polskojęzycznego koordynatora, dopełnienia formalności związanych z wyjazdem i pracą na terenie Belgii. 09.07.2013 r. UDS + Mechanik pojazdów ciężarowych: kontrola pojazdów, konserwacja i naprawa samochodów dostawczych i ciężarowych marki IVECO (m.in.: regulacja świateł, naprawy silników), wykonywanie pracy zgodnie z poleceniami służbowymi lub z wynikami badań diagnostycznych.Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego, wykszt. kierunkowe (mechanik samochodowy), doświadcz. w pracy na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych, znajomość silników Diesla, znajomość diagnostyki komputerowej, doświadczenie w naprawie elektryki i elektroniki samochodowej, własny samochód, prawo jazdy B/C, zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku, dokładność, dbałość o jakość i staranność wykonywanie obowiązków zgodnie z instrukcją bezpieczeństwa i zasadami ochrony środowiska.
Belgia – autoryzowany dealer samochodów ciężarowych marki Renault.
na okresie próbnym uzależnione od doświadczenia między 14€ a 14,50€ brutto, dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto, premię roczną w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni).
Potrącane z wynagrodzenia: zakwaterowanie płatne przez pracownika 80€ tygodniowo i ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie.
 
+48 786 865 894
Infolinia +48 77 44 14 502
03.01.2017 r.: diagnostyka i naprawa aut ciężarowych oraz dostawczych, prowadzenie okresowej konserwacji , przygotowywanie nowych samochodów dla klientów, w przypadku znajomości języka w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację również serwis drogowy.
pracodawca zapewnia szkolenie i wprowadzenie w zakres obowiązków pod okiem trenera.
Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, wykształcenie w zawodzie mechanik, mechanik samochodów ciężarowych, kilkuletnie doświadczenie w obrębie marki Renault Truck i/lub Volvo Truck – mile widziane, znajomość zagadnień z zakresu elektryki i elektroniki mile widziane, prawo jazdy kat. C+E mile widziane,
pomoc polskojęzycznego koordynatora, możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy po 9 miesiącach.  
BELGIA, 77507
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: DIAGNOSTA SAMOCHODOWY
CV w jęz angielskim na adres: info@abcworkeu
Oferują:
– Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
– Belgijską umowę o pracę
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
– Zakwaterowanie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu
21.03.2019 r.:Zakres obowiązków:
– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawcówWymagania:
– Doświadczenie na stanowisku
– Wykształcenie kierunkowe lub na stanowisku pokrewnym
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
– Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
Belgia,producent autobusów i autokarów

2.900 EUR brutto na miesiąc + dodatki,

kom. 666-891-943 (InterKadra – agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego)

12.06.2023 r.: Diagnosta autobusów elektrycznych; Doświadczenie nie jest wymagane.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprawdzanie czy całe wyposażenie i urządzenia działają i są dobrze podpięte ( wysokie i niskie napięcie), sprawdzanie wszystkich elementów wg check listy, wgrywanie oprogramowanie ( np. Code-sys, Cyader, Wabaco), identyfikowanie problemów i ewentualne naprawianie, testowanie 24V iraz HV) high voltage – wysokie napięcie) 600 V.
OCZEKUJEMY: wykształcenie lub doświadczenie w inżynierii samochodowej, mile widziane doświadczenie elektryczne (elektryk samochodowy, diagnosta elektroniki), mile widziana znajomość języka angielskiego, mile widziany samochód na wyjazd.
WARUNKI ZATRUDNIENIA: Pełny etat; praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, wynagrodzenie ok. 2900 EUR brutto na miesiąc, minimalny czas pracy to 40 godz. tygodniowo, kilometrówka, + 100 euro netto/mc za amortyzację dla kierowcy wożącego, ekwiwalent żywieniowy 3,34 EUR/ dzień; Praca zmianowa; Umowa o pracę;
Wynagrodzenie otrzymywane w walucie EURO, wypłacane 10-tego każdego miesiąca, zapewnione darmowe ZAKWATEROWANIE!
Irlandia 2.500 EURO brutto/m-c 2010 r., Znajomość j. angielskiego
Islandia, Reykjavik, 
Wynagrodzenie od 3500 Euro Netto (zależności od doświadczenia oraz umiejętności) + nadgodzinny,
Nadgodziny 30 Euro/h brutto,
 
 
kom. 586-616-520 (firma InterLand – agencja pośrednictwa pracy)
30.04.2017 r.: Pełny etat. Umowa o pracę. Praca do poniedziałku do piątku od 9:00 – 19:00. Nadgodziny możliwe w sobotę. Rozwiązywanie problemów z instalacją elektryczną oraz diagnostyka komputerowa w samochodach osobowych i dostawczych.Specjalizacja w niemieckich markach samochodów: VW, BMW, Mercedes. Umiejętność korzystania z różnych narzędzi diagnostycznych, oscyloskop. Czytanie schematów połączeń. Umiejętność lutowania. Język angielski w dobrym stopniu. Umowa o pracę z islandzkim pracodawcą. Zakwaterowanie opłaca pracownik (koszty za pojedynczy pokój 500 Euro za miesiąc). Bilet lotniczy do Reykjaviku kupuje pracodawca ale potrąca z pierwszego wynagrodzenia. CV w języku angielskim (koniecznie z aktualnym zdjęciem!), w temacie wiadomości proszę wpisać „Diagnosta samochodowy – Islandia”.
NiderlandyRegion: Venray
Nr. cer. 1211Sep Peeters Polska Sp.z o.o.
wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO,
wypłaty tygodniowe na konto,
wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne,
07.01.2020 r. i 13.11.2019 r. Obowiązki: specjalista techniczny z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, fachową wiedzą z zakresu przeprowadzania badań i stanu technicznego pojazdu za pomocą urządzeń diagnostycznych, praktyczna i teoretyczna wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej, eksploatacji pojazdów, mechatroniki samochodowej, umiejętność obsługiwania urządzeń diagnostycznych, praca również w Assistance według harmonogramu pracy
Wymagania: kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, wykształcenie techniczne lub specjalizacja mechanik samochodowy z certyfikatem technika diagnostycznego, prawo jazdy kat. B, dobra komunikatywna znajomości j. holenderskiego, j. angielskiego lub j. niemieckiego, wymagane CV w j. obcym, gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Oferują: Pełny etat, umowę o pracę, opieka polskich koordynatorów, odpłatne ubezpieczenie, zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Wi Fi, transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy, mile widziane osoby w własnym zakwaterowaniem
Inne obowiązki: Podstawowa znajomość obsługi komputera i Internetu. Zapoznawanie się z instrukcjami producenta. Obsługa różnego rodzaju sprzętu i narzędzi. Właściwe użytkowanie i konserwacja sprzętu warsztatowego. Prowadzenie pojazdów. Obsługa sprzętów diagnostycznych.
NiderlandyFME Transport Service Sp. z o.o.,ul. Władysława Łokietka 32-33 lok. 47, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy: współpracę na podstawie samozatrudnienia lub umowy holenderskiej, bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu firmy, system pracy 4/1 lub 6/2 lub do indywidualnego ustalenia

kom. 957-205-794 (Anna),

20.01.2022 r.: diagnosta + mechanik samochodowy. Pełny etat. Typ umowy: Inny. Wymagane doświadczenie.
Zakres obowiązków: wykonywanie badań technicznych pojazdów, profesjonalna obsługa klienta, naprawa samochodów osobowych i ciężarowych.
Wymagania: posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty, doświadczenie jako diagnosta samochodowy min 3 lata, bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Niemcy, 1.800-, netto/m-c – podstawowa, bez dodatków typu: socjał, bony świąteczne, premie, itp. Maj 2011r. Polak, który tam nauczył się j. niemieckiego; zaczynał od zwykłego mechanika.
W Niemczech nazwa naszego zawodu, to w tłumaczeniu: państwowo uznany rzeczoznawca ruchu drogowego. zarobki wahają się w granicach od 3000 do 6000 euro. 2011 r. Jeśli chodzi jednak o wydajność, to jest ona również znacznie wyższa. Niemiecki odpowiednik UDS-a kontroluje, przeprowadza badania homologacyjne, itp. – dla ok. 6000 pojazdów rocznie.
Niemcy i Wrocław (Abart Spółka z o.o.) 4.000 – 6.000 zł, praca w systemie 2 tyg w Niemczech i 2 tyg. Wrocław 10.10.2012 r. diagnostyka silników benz., montaż i naprawa instalacji gazowych,
Niemcy, okolice Drezna. Legalna praca.Agencja Pracy Natalia   10€ brutto/godz. + 25€ diety wonderingZapewniamy pomoc w znalezieniu mieszkania, płatne we własnym zakresie.cv na adres e-mail: [email protected] 29.08.2016 r. r.: wszystko to samo, co poprzednio, tj. 20.04.2016 r. : wymagany kontakt z nowoczesnymi, skomputeryzowanymi technikami diagnostyki motoryzacyjnej. Doświadczenie jako diagnosta samochodowy, ukończona szkoła w zawodzie mechanik samochodowy. Praca jako niezależny diagnosta i mechanik samochodowy.  Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy oraz samochód na dojazd do pracy.
Niemcy – Monachium (za pośrednictwem Adecco) Oferują: atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z ofertą rynku niemieckiego oraz adekwatne do posiadanych kwalifikacji; możliwość kształcenia języka, pracy z najnowszymi technologiami i rozwoju zawodowego; możliwość długoterminowej współpracy.
18.10.2016 r.: szukają insp. UDS-a + mechanika.
1/ Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych,
2/ Diagnozowanie usterek w pojazdach,
3/ Naprawy bieżące różnych typów samochodów,
Wymagania: minimum roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe – dostępne stanowiska junior oraz senior; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym; dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową; mile widziane wykształcenie kierunkowe;
Niemcy, Warsztat w Monachium Neuaubing, niedaleko metra. 9.000 – 12.000 zł/mies. brutto, tel. 17-621310646 (Pawel Jezutek – Tarnów), O kontakt proszę osoby spełniające ww. wymagania. Nie jest konieczna znajomość języka, pomogę również załatwieniu wszelkich formalności na miejscu. Bezpośredni kontakt z właścicielem warsztatu bez pośredników i agencji pracy
24.05.2021 r.: „Warsztat samochodowy w Monachium poszukuje samodzielnego Montera instalacji gazowych lpg. Praca od zaraz. W razie potrzeby oferujemy mieszkanie, dobre warunki zatrudnienia i godziwą płacę.
Oferujemy: wsparcie na miejscu, możliwość rozwoju, miłą atmosferę, możliwość nauki języka, pełny etat, umowę o pracę.
Wymagamy: samodzielności i doświadczenia w zawodzie, umiejętności pracy w zespole, dbałości o powierzone zadania.
Niemcy,
LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp.k. (polska firma) – agencją pośrednictwa pracy.
Liczba wakatów: 34.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.”
12 euro brutto/godzinę + dieta 24 euro netto/za każdy przepracowany dzień,kom. 504-906-510, 518-089-049, 514-746-777; 
25.05.2021 r.: do pracy w serwisie samochodowym.
Zadania: dokonywanie przeglądów pojazdów, konserwacja i naprawa samochodów, praca w serwisie samochodowym.
Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), doświadczenie jako mechanik samochodowy, ogólne umiejętności związane z zawodem mechanika, umiejętność obsługi urządzeń służących do diagnostyki pojazdów, precyzja i samodzielność w pracy, prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
Oferują: atrakcyjne wynagrodzenie 12 euro brutto/godzinę, dieta 24 euro netto/za każdy przepracowany dzień, zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę, możliwość nadgodzin, możliwość zaliczek, legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach, pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia, stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym, ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
Niemcy,Greifswald, 150 km od Szczecina, 2.500 do 5.000 €/m-c brutto,kom. 515-807-700,
21.08.2022 r.: Poszukujemy kandydatów na stanowisko: diagnosta samochodowy, chętnych do podjęcia pracy w Greifswaldzie w Niemczech. Nie wymagamy doświadczenia.
Zakres obowiązków: kontrole ogólne, badania emisji spalin, kontrola zgodnie z UVV.
Wymagania: ukończone studia na kierunku: budowa maszyn, j. niemiecki komunikatywny.
Oferują: Pełny etat. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie doświadczenia. Samochód służbowy również do użytku prywatnego dla pracowników. Możliwość odbycia praktyk lub zlecenia pracy dla studentów. Pomoc w znalezieniu zakwaterowania, koszt noclegu około 200€/msc. Niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne.
Niemcy,
okolica Frankfurtu nad Menem,Propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.
15.000 – 18.000 zł / mies. brutto,
3.200 – 3.800 Euro w miesiącu,kom. 886-025-044 (Waldemar Bobak),
01.07.2023 r.: Praca w na stanowisko MECHANIKA – DIAGNOSTY – BLACHARZA – ELEKTRYKA. Doświadczenie nie jest wymagane.
Zakwaterowanie bezpłatne; Praca na warunkach niemieckich bezpośrednio z niemieckim pracodawcą bez agencji; Praca w warsztacie samochodów ciężarowych i naczep, mile widziane doświadczenie.
OFERUJEMY: Wynagrodzenie od 3200-3800 Euro w miesiącu; Stabilna i długoterminowa praca na warunkach niemieckich; Świadczenia urlopowe; Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne; Świadczenia rodzinne (Kindergeld) wsparcie polskojęzyczne / bez znajomości języka niemieckiego; Zapewniamy pomoc w załatwianiu formalności; Pełny etat; Umowa o pracę.
Niemcy,Firma logistyczno-transportowa średniej wielkości z kilkoma oddziałami na terenie całych Niemiec z siedzibą w Nordhorn (zatrudnia ponad 100 Polaków), Mechatronik w systemie pracy 3 tygodnie pracy w firmie i tydzień wolnego:2.500 EURO brutto/m-c minimum,
+ Szerokie możliwości dalszego szkolenia; Wsparcie w zakresie szkoleń zawodowych i możliwości rozwoju; Karta „Qualitrain”, sieć ponad 4000 obiektów sportowych i spa (wellness).

Stażysta (kandydat na Mechatronika – z możliwością przyuczenia):
1.000 EURO brutto/m-c,
+ Pobyt za granicą z Erasmusem; rodzinna atmosfera; szerokie możliwości dalszego szkolenia; wsparcie w zakresie szkoleń zawodowych i możliwości rozwoju; Karta „Qualitrain”, czyli sieć ponad 4000 obiektów sportowych i wellness (spa); Indywidualny (bezpłatny) projekt stanowiska pracy według Twoich preferencji;

23.05.2024 r.:
Mechatronik: wykształcenie średnie techniczne + wiedza i umiejętności z zakaresu technologii motoryzacyjnej + znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikacyjnym.

STAŻYSTA – ze średnim wykształceniem i znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikacyjnym.
Podczas szkolenia stażyści poznają różne układy pojazdów użytkowych, takie jak silniki, skrzynie biegów, hamulce, układ kierowniczy i układy elektryczne. Dowiesz się jak identyfikować i naprawiać błędy i defekty w tych systemach.
Kolejnym ważnym aspektem szkolenia jest diagnozowanie problemów. Uczestnicy szkolenia uczą się, jak identyfikować i korygować błędy w różnych układach pojazdu za pomocą specjalnych narzędzi diagnostycznych.

Istnieje możliwość zdobycia wykształcenia jako mechanik pojazdów samochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem technologii pojazdów użytkowych, które trwa zwykle trzy lata i odbywa się w systemie dualnym. Oznacza to, że stażyści uczą się zarówno w firmie, jak i w szkole zawodowej.
Po ukończeniu szkolenia absolwenci mają przed sobą wiele możliwości kariery. Możesz pracować na przykład w warsztatach, u producentów pojazdów użytkowych lub w branży logistycznej. Oprócz tego mogą także zdobyć dodatkowe kwalifikacje i np. przystąpić do egzaminu magisterskiego.

Norwegia 147 – 155 NOK/godz. 2010 r. Znajomość j. angielskiego, tydzień pracy wystarcza na miesięczne opłaty wynajmu mieszkania.
Norwegia 165 – 170 NOK/h brutto + 10,2 % dodatku urlopowego 12.12.2011 r., średnio zaawansowany angielski, min. 5 lat dośw., minimalny kontrakt to 1,5 roku.
Norwegia 210 NOK/h brutto + 10,2 % dodatku urlopowego 01.12.2012 r., Master Technician (ekspert, fachowiec), doświadczenie w ASO min. 3 lata, min. Średnia znajomość j. angielskiego lub norweskiego, dobre referencje.
Norwegia, do pracy w autoryzowanych serwisach marek: BMW oraz VW/ Skoda/ Audi 185 – 200 NOK/h brutto +10,2% dodatek urlopowy, pomoc w organizacji zakwaterowania, zapewnienie niezbędnego wyposażenia kwatery, załatwienie wszystkich niezbędnych formalności.Wcześniej: bardzo wysokie wynagrodzenie na warunkach norweskich 185 NOK/h brutto +10,2% dodatek urlopowy 23.11.2014 r.: podobnie jak wcześniej, tylko ta rozpiętość zarobków wyższa.[1]poniżej15.05.2014 r.: zakres obowiązków: diagnostyka oraz serwis samochodów ww. marek, przeprowadzanie testów MOT, przestrzeganie procedur jakościowych wykonywanych zadań, wskazywanie Kierownikowi Serwisu przyszłych możliwych usterek i naprawianie bieżących, wypełnianie dokumentacji, raportowanie do Kierownika Serwisu.Warunek konieczny: minimum 2 lata doświadcz. na podobnym stanowisku w autoryzowanych serwisach BMW lub Audi/ Skoda/ VW, komunikatywny poziom j. angielskiego (lub norweskiego).
Norwegia, region południowo-zachodni 185 – 200 NOK/h  + 10,2 % dodatek urlopowy 26.12.2014 r.: min. 2 lata doświadczenia w autoryzowanym serwisie BMW Volvo lub Mazda, dobra znajomość języka angielskiego.  [2]
Norwegia:  Oslo, Drammen, Bergen. Tylko samochody osobowe.Za pośrednictwem firmy ADECCO Oferujemy przed wyjazdem w Polsce:– W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu– Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnych rozmów rekrutacyjnych– Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.W Norwegii oferujemy:– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

– Atrakcyjna stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy

– Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy

– Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii

– W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

 19.11.2015 r.: insp. UDS + mechanik samochodów osobowych, 4 lata doświadczenia, dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
 

Norwegia / Oslo, Bergen, Drammen
 
Nr Ref.: D. M.S/N/12.2015.
Przed wyjazdem w Polsce:
•W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
•Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnych rozmów rekrutacyjnych
•Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
 Atrakcyjna stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – 218 NOK brutto/godzinę.W Norwegii:
•Możliwość pracy w renomowanej firmie, jak również zdobycia zagranicznego doświadczenia zawodowego
•Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
•Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
•Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
•W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp. 
 

16.03.2016 r.: BT pojazdów,
•kontrola poprawności działania wszystkich urządzeń
•diagnozowanie usterek w pojazdach
•naprawy bieżące różnych typów samochodów
•wymiana części eksploatacyjnych, w tym serwis oraz naprawa systemów A/C
•obsługa klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy

 
Wymagamy:
•minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako diagnosta / mechanik samochodów osobowych
•dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
•Język angielski na poziomie dobrym – warunek konieczny
•Dobra znajomość komputera
•Doświadczenie z diagnostyką
•Znajomość naprawy i serwisowania samochodów różnych marek
•Prawo jazdy kategorii B.
NORWEGIA – Trondheim Atrakcyjne wynagrodzenie, minimum 185 NOK/h.
Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%.
07.09.2016 r.: insp. UDS + mechanik, przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych, diagnozowanie usterek w pojazdach, naprawy bieżące różnych typów samochodów, minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową, legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy; możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej pracodawcy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp., możliwość kształcenia języka i awansu
Norwegia – za pośrednictwem Adecco Poland Sp z o.o. Katowice, Śląskie, Koszutka Atrakcyjne wynagrodzenie 190-217 NOK/ h brutto (w zależności od doświadczenia). Kontrakt na minimum 4 miesiące z możliwością przedłużenia. Możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej. Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp. Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%. Możliwość kształcenia języka i awansu.”

kom. 601-550-296

31.01.2018 r.: „Serwisant/diagnosta samochodowy. Przeprowadzanie BT. Diagnozowanie usterek w pojazdach. Naprawy bieżące różnych typów samochodów osobowych. Obsługa klienta. Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – jako warunek konieczny. Dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową. Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy. Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy.”
Norwegia, Oslo lub Bergen.-za pośrednictwem Adecco Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy; umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy; atrakcyjne wynagrodzenie min. 210 – 240 NOK/ h brutto (w zależności od doświadczenia); zwrot kosztów podróży do Norwegii do 1500 NOK; kontrakt na minimum 4 miesiące z możliwością przedłużenia; możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej; pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.; możliwość skorzystania z feriepenger – 12%; możliwość kształcenia języka i awansu; 05.12.2018 r.: Przeprowadzanie BT, diagnozowanie usterek w pojazdach, naprawy bieżące różnych typów samochodów osobowych. Wymagania: minimum 1,5-2-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową.
Norwegia,
Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie,
Polska Stacja Polarna Hornsund im. Stanisława Siedleckiego,zatoka Isbjørnhamna w fiordzie Hornsund na Oceanie Arktycznym (Norwegia).

– – – – – – – – – –

https://www.o2.pl/biznes/szukaja-rak-do-pracy-placa-7-tys-zl-na-reke-7002999717702304a

6.000 – 7.000 zł netto,.
e-mail: [email protected]
08.03.2024 r.: Polska Stacja Polarna Hornsund w norweskiej prowincji na Oceanie Arktycznym prowadzi rekrutację na mechanika. Można zarobić nawet 7 tys. zł „na rękę”. Chętni muszą się spieszyć, gdyż termin wyjazdu na roczną wyprawę coraz bliżej.
Polska Stacja Polarna Hornsund im. Stanisława Siedleckiego znajduje się nad zatoką Isbjørnhamna w fiordzie Hornsund na Oceanie Arktycznym (Norwegia). Stacja prowadzi całoroczny monitoring środowiskowy i jest najdalej wysuniętą na północ stałą polską instytucją naukową.
Stacja zarządzana jest przez Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, który właśnie prowadzi rekrutację m.in. na stanowisko mechanika – uczestnika 47. wyprawy polarnej IGF PAN. Najważniejszym zadaniem mechanika jest obsługa agregatów prądotwórczych, nadzór nad warsztatem i naprawa pojazdów (m.in. ciągniki Zetor, skutery śnieżne) znajdujących się na wyposażeniu Stacji – informuje na Facebooku Polska Stacja Polarna Hornsund.

Zachęcamy do składania podań np. mechaników samochodowych. Wielu mechaników pracujących na Stacji, skuter śnieżny widziało pierwszy raz dopiero tutaj na miejscu, choć oczywiście mile widziane byłoby doświadczenie z takimi maszynami

Jest to praca na okres jednego roku od czerwca 2024 r. do czerwca 2025 r. jak czytamy w ogłoszeniu, wysokość wynagrodzenia na stanowisku mechanika wynosi ok. 6 tys. – 7 tys. zł netto.

Zainteresowane ofertą osoby mogą przesyłać swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected] do dnia 15.03.2023 r.

Szwajcaria.Dodatkowo nasi partnerzy pomagają w znalezieniu mieszkania i wyrobieniu pozwolenia na pracę! Od 30chf/godzina.
Od 20 000zł m-c. 20.000 zł – 30.000 zł / mies. brutto, Zachęcamy do kontaktu i wysyłania CV (najchętniej w j. niemieckim) przez olx, mailowo lub przez stronę www.swisswork.pl
29.06.2023 r.: Poszukujemy: Mechanik samochodowy; Mechanik samochodów ciężarowych; Mechanik maszyn rolniczych; Diagnosta samochodowy; Lakiernik samochodowy. Odpowiednie doświadczenie zawodowe.
W zależności od stanowiska, znajomość niemieckiego może być wymagana.
Pełny etat. Praca zmianowa. Praca w weekendy. Elastyczny czas pracy. Umowa o pracę.
Szwajcaria,
Kanton Berno,
Unterrassner AG, Dorfstrasse 1, 3274 Bühl, Schweiz,
dobre wynagrodzenie ” (????? – w cywilizowanych krajach wskazują co najmniej minimum),

.
Kontakt:
Prosimy o przesyłanie przekonującej aplikacji – ważne: w miarę możliwości w języku niemieckim lub angielskim – drogą mailową na adres e-mail: [email protected]
.
Tel.: 0041 (0)381 14 80,

11.02.2024 r.: „Diagnosta samochodowy / mechatronik / specjalista /mechanik samochodowy (m/k) – praca możliwa od zaraz.Od osoby, która będzie nas aktywnie wpierała oczekujemy: wykształcenia diagnosty samochodowego / mechatronika lub specjalisty, zainteresowania poszerzaniem umiejętności w celu dotrzymania kroku szybkiemu rozwojowi technologii, zamiłowania do dzisiejszych technologii komunikacyjnych, czerpania satysfakcji z samodzielnej i odpowiedzialnej pracy z wysokim poziomem świadomości jakości, doświadczenie ze wszystkimi markami pojazdów będzie dodatkowym atutem, prawa jazdy kat. B.Co Cię czeka: profesjonalna i systematyczna diagnostyka i programowanie przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego; oprócz wykonywania ogólnych prac serwisowych i konserwacyjnych będziesz także wykonywał bardziej skomplikowane naprawy silnika, napędu czy elektroniki pojazdu; rozwiązywanie problemów technicznych; pomiar i regulacja geometrii; obsługa opon; posługiwanie się językiem niemieckim – w mowie i w piśmie.Oferujemy: pracę w pełnym wymiarze godzin; urozmaiconą, odpowiedzialną i samodzielną pracę z atrakcyjną gamą modeli i produktów; możliwość regularnego dokształcania się i rozwoju wewnętrznego; zaangażowany, mały zespół, który się nawzajem wspiera i wspólnie pokonuje wyzwania; 5-tygodniowy urlop; dobre wynagrodzenie. 
Wielka Brytania,Zatrudnienie w największej w Wielkiej Brytanii autoryzowanej sieci Mercedes-Benz Stawki bazowe od 12,00 GBP/godz., do 14,00 GBP/godz., Gwarantowane min. 40 godzin pracy w tygodniu, Praca w nocy płatna dodatkowo, Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę w cenie 65,00 GBP/tygodniowo (z wliczonymi wszystkimi opłatami tj. czynsz, media, podatek itp.),

Prywatny pakiet emerytalny od początku zatrudnienia,

Szkolenie na prawo jazdy kat. C+E (LGV/HGV), Pracodawca gwarantuje 22 dni robocze urlopu w roku plus wszystkie święta państwowe (bank holidays),

Realne możliwości rozwoju i awansu w firmie.

2014 r.: Umowa o pracę na czas nieokreślony – to superowa umowa!

Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim! Doświadczenie w serwisie samochodów ciężarowych i/lub van’ów marki Mercedes-Benz jest warunkiem koniecznym, Mile widziany Certyfikat Mechanika-Diagnosty Mercedes-Benz, Komunikatywny angielski (praca w serwisie, w anglojęzycznym środowisku, wymagana znajomość angielskiego nazewnictwa części, napraw, procedur umożliwiająca czytanie i wypełnianie dokumentów serwisowych).

Loading