Stacja Kontroli Pojazdów koło Warszawy

Rate this post
Praca dla 4 UDS-ów koło warszawy
26/08/2011 12:31:04
Liczba osób: 4
Miejsce pracy: Jabłonna, powiat legionowski
DS/08Opis stanowiska:
Wykonywanie wszelkich badań technicznych, pojazdów wszystkich marek, zgodnie ze stosownym rozporządzeniem ministra właściwego ds. transportu;

Praca w zwykłym wymiarze czasu pracy (40 h tyg.);
Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie uprawnień do wykonywania badań technicznych w OSKP;
minimum 2 letnie doświadczenie w  branży motoryzacyjnej, na stanowisku naprawy lub obsługi samochodów lub diagnosty samochodowego;

Oferujemy:
Atrakcyjne  wynagrodzenie oparte na zasadzie podstawa + prowizja;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy:
[email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji .( zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(Dz. U. Z 2002 r. NR. 101poz. 926ze zm.)).  Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Loading