KOLEJNE WIADOMOŚCI

Kolejne wiadomości
16/05/2012 16:32:33
Kolejne wiadomości, jak w „muzyce i aktualności”… Czyli przygotowania do Zjazdu SS-u w Leszczynku (Statut) i branżowe patologie.
wondering
I. Są kolejne miłe wiadomości.
Mamy bardzo wielu przyjaciół, o których jeszcze niedawno wcale nie wiedzieliśmy. Sami możecie się o tym przekonać wchodząc na stronę w Internecie www.powiat.sochaczew oraz
http://www.e-sochaczew.pl/powiat/index.php?pokaz=news&id_news=30291 , gdzie sami się o tym przekonać możecie. Albowiem umieszczono tam właśnie informację o naszym II Zjeździe SDS-u!
No sami powiedzcie . . .!
Dziękujemy w imieniu braci diagnostycznej. Tamtejszy Naczelnik Wydziału Komunikacji, pan Paweł Masłowski jest super! To właśnie dzięki niemu.
hi
Niewielu tak dobrze rozumie nasze problemy, jak on!
II. UDS-ie! Nie idź tą drogą!
Bo są też i mniej miłe informacje. W rozmowie telefonicznej z Kolegą dowiedziałem się, że gdzieś tam w kraju, przed jedną z SKP umieszczono video-rejestrator, który wykazał brak 5-ciu pojazdów w stosunku do rejestru BT!
Video-rejestratory są małe i ich nie widać…. A jeszcze, gdy się je ukryje w stojącym nieopodal pojeździe, albo na poddaszu budynku po przeciwnej stronie ulicy . . .
Ale mały video-rejestrator robi duży problem! Oj duży! To automatycznie sprawa karna z prokuratorem, jako oskarżycielem, kończąca się wyrokiem sądowym.
Po co Koledzy jeszcze ryzykujecie! Czy mało na ten temat pisze się i mówi?
bomb
UDS-ie! – Nie idź tą drogą!
III. Jest dobrze.
Nasz Statut jest w ostatecznej obróbce. Zechciał się nad nim pochylić ponownie pan Rafał Szczerbicki z firmy SKP LEX w Warszawie.
Jeśli uzna, że nie wymaga dalszych poprawek, to już i sad rejestrowy nam nie . . .(? – no nie wiem, jak to powiedzieć) . . . zaszkodzi (?).
 thumbsup
Może więc zdążymy jeszcze przygotować do Zjazdu nasz projekt ustawy o zawodzie UDS-a i naszym samorządzie zawodowym? Co Wy na to?
Może ktoś zechce popracować i nad tym, aby Koleżeństwu przedstawić w Leszczynku wersję do dyskusji na sobotni wieczór lub na nasze walne zebranie w niedzielę?
I Ty Kolego pomyśl o jakimś dobrym uczynku,
I nie czekaj z tym do spotkania w Leszczynku!
Pozdrawia
Dziadek Piotra