DOBRE WIADOMOŚCI

Same dobre wiadomości – 16/05/2012 08:47:46
Same dobre wiadomości!
I. Kocham redakcję „Serwisu Motoryzacyjnego” – całą !
 A to dlatego, że pan Krzysztof Trzeciak – sam Redaktor Naczelny tego szacownego w naszej branży miesięcznika był uprzejmy nas powiadomić o tym, że w numerze majowym ukazał się anons o naszym spotkaniu w Leszczynku.
hi
Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Redakcję SM!
Na mojej SKP, gdzie pracuję nie otrzymujemy – niestety – tego miesięcznika, więc nie widziałem i nie wiem, jak to wygląda, czyli ten anons. Ale jestem pewien, że jest widoczny – i to musi na razie nam wystarczyć.
thumbsup
Tylko patrzeć, jak wzrośnie nam zainteresowanie naszym SDS[1]-em i Zjazdem!
A do tego pan Redaktor Naczelny był uprzejmy powiadomić nas, że także będzie w Leszczynku – same dobre wiadomości!
Więc nie zapomnij także wziąść grzebień, żeby przyczesać czuprynę, gdyby też robili zdjęcia lub – nie daj Boże – kręcili jakieś ujęcia kamerką….
lookdown
II.
Już sam nie wiem, bo jest to możliwe, że dzięki informacji w „Serwisie Motoryzacyjnym” wzrosła ilość wejść na naszą stronkę w Internecie. Około 350 osób, które od wczorajszego rana kliknęły na nasze www.diagnostasamochodowy.pl to najbardziej aktualny rekord – dziękuję Wam za zainteresowanie.
Mam nadzieję, że to się przełoży na frekwencję w czasie Zjazdu w Leszczynku i na wzrost ilości członków naszego SDS-u.
laugh
III.
Koleżanki i Koledzy, bardzo proszę pamiętajcie o tym, żeby na nasz Zjazd przyjechać z informacją o swoich uprawnieniach UDS[2]-a (kopia). Jest to niezbędne dla tych, którzy będą chcieli wziąć udział w głosowaniu.
Bez informacji o nr uprawnień głosowanie w naszym SDS-ie jest niemożliwe. Jest to warunek niezbędny, aby wziąć udział w walnym zebraniu!
IV.
Bardzo tez proszę, aby tradycji stało się zadość.
Bo na poprzednim naszym Zjeździe w Leszczynku każdy z nas przyjechał z własnym ciastem, wypiekiem. Były to bardzo smakowite „kawałki”. Dzięki temu, nie tylko oszczędziliśmy wydatków z naszej kasy, ale mogliśmy połechtać nasze podniebienia. Więc proszę Was, jeśli Wasze Kochane Żony, Mamy, Córki, Siostry i Babcie zechcą ponownie coś przygotować na nasz wspólny stół, to będzie bardzo miło i smacznie!
A i tradycji znowu stanie się zadość .
wine
Pozdrawiam
I nie myśl o odpoczynku,
gdy trzeba się spotkać w Leszczynku
dziadek Piotra

 


[1] SDS, to nasze Stowarzyszenie Diagnostów Samochodowych.
[2] UDS, to Uprawniony Diagnosta Samochodowy, czyli po zdaniu właściwego egzaminu i wpisaniu na właściwą listę we właściwym starostwie.