PRACA DLA UDS-a

Rate this post

Praca dla UDS-a – nie zawsze i nie za wszelką cenę na Stacji Kontroli Pojazdów (SKP). A dodatkowy walor takiej nowej pracy polega na tym, że nigdy nie stracisz swoich uprawnień. Więc, jak po czasie się znudzisz, to wrócisz na SKP.

I. Motoraporter.

Szukasz nowoczesnej i przyjaznej firmy, w której chcesz realizować ambicje zawodowe?

Kogo szukamy/ nasze wymagania:

  1. Prawo jazdy kat. B od co najmniej 10 lat
  2. Własny środek transportu
  3. Gotowość na nienormowany czas pracy
  4. Biegła znajomość obsługi komputera
  5. Min. 5 lat doświadczenia w motoryzacji jako rzeczoznawca, likwidator szkód albo diagnosta.
  6. Mile widziane wykształcenie techniczne

Tak wygląda nasz proces rekrutacji:

  • Wstępna selekcja nadesłanych aplikacji.
  • Rozmowa kwalifikacyjna
  • Test teoretyczny z wiedzy ogólnej rynku motoryzacyjnym i budowy samochodów.
  • Test praktyczny.

Wyślij nam swoje aktualne cv wraz ze zdjęciem na adres mailowy: [email protected]

II. Dekra.

Dekra z siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych nieprzerwanie od 1925 r.

W związku z realizacją obecnych oraz rozpoczęciem projektów Mystery Shopper na rok 2014r. poszukuje osób do pracy w charakterze Tajemniczego Klienta. Praca polega na ocenie jakości obsługi klienta w wybranych punktach sprzedaży samochodów nowych i używanych na terenie całego kraju.

AUDYTOR – TAJEMNICZY KLIENT

nr ref. A / miejscowość

(Region – Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chorzów, Trójmiasto, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław)

Opis stanowiska:

Praca ta jest zajęciem dodatkowym, wybranym kandydatom oferujemy możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, elastycznego czasu pracy, atrakcyjnego wynagrodzenia w zależności od zaangażowania.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe
  2. czynne prawo jazdy kat. B (posiadanie środka transportu samochód)
  3. dyspozycyjność czasowa w czasie realizacji audytów (dni robocze tygodnia)
  4. stały dostęp do Internetu (komputer, smartfon, tablet)
  5. spostrzegawczość, lekkie pióro
  6. rzetelność w wykonywaniu zadań oraz terminowość
  7. mile widziane osoby w średnim wieku z doświadczeniem w badaniach jako Tajemniczy Klient

Oferujemy:

  • elastyczność czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia lub faktury VAT

Aplikacje (CV ze zdjęciem) z numerem referencyjnym prosimy składać do dnia 29.11.2013

na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883)”.

Loading