PROPAGANDA TDT

Propaganda TDT na sejmowym posiedzeniu.

Pierwsze posiedzenie Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców za nami. Odbyło się w dniu 10 października br. Było ostro, publicznie padły zarzuty kłamstwa!

Reklamy

bomb

Omawiano między innymi ostatnie projekty zmiany naszej ustawy PoRD, gdzie planowana jest zmiana dotychczasowego organu kontroli naszych SKP z WK/starostwa na TDT (link poniżej).

Bardzo polecam odsłuchanie tej transmisji od trzeciej godziny, gdzie krytyczny głos zabiera Prezes Kazimierz Zbylut z Warszawskiego Stowarzyszenia Stacji Kontroli Pojazdów. Naprawdę warto!

Reklamy

Zaraz po nim występuje w obronie tech zmian zdenerwowany przedstawiciel naszego (?) resortu z mocno propagandową przemową. W tym jego zdenerwowaniu trudno go było wręcz oderwać od mikrofonu, choć powtarzał cały czas te same argumenty o tym, że rzekomo jest tak źle, że nie może już być gorzej. Nie przytaczał przy tym żadnych merytorycznych argumentów. Wspomniał tylko o jakichś (tajnych?) badaniach, które podobno przeprowadził DTD (???) oraz o dwóch raportach NIK, które rzekomo dyskredytują nasze środowisko, więc dlatego trzeba powołać nowy kontrolujący nas organ.

I podobnie, jak na poprzedniej sejmowej komisji, niestety nikt nie starał się nawet podważyć tych raportów NIK, choćby wskazując:

  • ich politycznych zleceniodawców,
  • merytoryczne i prawne wpadki w tych raportach,
  • podejrzany i bardzo ograniczony terytorialnie zakres przeprowadzonych kontroli (wschodni zaścianek),

co stawia pod dużym znakiem zapytania próbę przeniesienia wyników tych raportów na Naszą Całą Polskę.

confused

A koronnym argumentem tego propagandzisty z DTD było stwierdzenie, że:

  1. Diagności rzekomo wydzwaniają do DTD domagając się zmiany organu kontrolującego, z dotychczasowego WK/starostwa na TDT (???).
  2. Tylko jeden WK na całą Polskę (???) spełnia wymagania naszej Rewolucyjnej Dyrektywy, co rzekomo wynika z raportu NIK (sic???).
  3. Dotychczasowy organ kontroli trzeba zmienić, bo . . . . . – starostwa już nie zlecają TDT wspólnych kontroli (sic?).

Warto też wejść na internetową stronę WSSKP, aby zapoznać się ze stanowiskiem tego Stowarzyszenia w przygotowanej na potrzeby tego posiedzenia prezentacji – http://wsskp.pl/rada-przedsiebiorcow-przy-rzeczniku-misp/

Oto link do elektronicznej transmisji z tego sejmowego posiedzenia – https://www.facebook.com/BiuroRzecznikaMSP/videos/1900163326765504/UzpfSTEwMDAwNjAzMDMxNjQ2Mzo5MzU1OTk4OTMzMTc2Nzk/

Zapraszam do tej ciekawej lektury

dziadek Piotra

– – – – – – – – – – –