SPEED CAR ZWYCIĘZCĄ

Speed Car Zwycięzcą naszych poznańskich zmagań o tytuł najlepszej drużyny w trakcie OTDS (Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych) w dniu 8 kwietnia 2018 r., ale . . . – nie tylko.

thinking

Opadł kurz bitewny, więc czas napisać dwa zdania w charakterze małego podsumowania. Postanowiłem zacząć do bardzo ciekawej branżowej firmy Speed Car1, której pozycja z roku na rok systematycznie rośnie – NIE TYLKO! – w naszym ogólnopolskim rankingu SKP po wszystkich naszych branżowych Konkursach/Turniejach i w chwili obecnej zajmuje już III Miejsce – http://www.diagnostasamochodowy.pl/ranking-skp/

Ten wzrost w klasyfikacji drużynowej zbudowany jest w oparciu o zajęcie Pierwszego Miejsca przez Kol. Arkadiusza Małka i Trzeciego Miejsca przez Kol. Karola Domańskiego w klasyfikacji indywidualnej oraz w oparciu o Pierwsze Miejsce w klasyfikacji drużynowej w dniu 8 kwietnia 2018 r. na TTM w Poznaniuhttp://www.diagnostasamochodowy.pl/2018/wyniki-iv-otds-w-poznaniu/

Warto podkreślić, że reprezentacja firmy Speed Car po raz kolejny:

 • przyjechała do nas (Poznań i Dolny Śląsk) aż z Zamościa, dowodnie wskazując, że w XXI wieku w Polsce odległość nie stanowi istotnej przeszkody dla uczestnictwa w branżowych przedsięwzięciach,
 • ustanowiła pewien standard/wzór występując w naszych Konkursach/Turniejach w eleganckich firmowych uniformach,
 • jest także sponsorem nagród w tej naszej pożytecznej środowiskowej i zawodowej zabawie, za co serdecznie dziękujemy w imieniu uczestników i organizatorów.

 

hi

I pozwólcie na nieco bardziej osobisty wątek w tej ocenie. Otóż rozwijająca się systematycznie od 18 lat firma Speed Car stanowi zaprzeczenie obiegowej opinii o tym, że w Polsce B nic sensownego nie może się udać, że tamtejsi mieszkańcy pozbawieni są inicjatywy i innowacyjności. Bo nawet pobieżne przejrzenie internetowych stron tej firmy ilustruje ogromny potencjał innowacyjności, który drzemie w jej Kierownictwie i Pracownikach lub współpracujących z tą firmą Kolegach.

Wystarczy, że przytoczę niektóre dane:

 • są od Lublina do Lubina, bo są już w Gdańsku, w Poznaniu i na Dolnym Śląsku,
 • dysponują siecią 67 SKP (w tym 19 własnych i 28 w systemie partnerskim),
 • ponad 200 SKP zrzeszonych jest w programie Speed Car Flota,
 • wykonała już ponad milion BT,
 • kupują, dzierżawią, przebudowują istniejące obiekty, przejmują gotowe lub rozpoczęte projekty,
 • proponuje wieloletnie umowy najmu, na minimum 10 lat,
 • gwarantuje zwrot inwestycji w okresie 3,5 roku,2
 • ustandaryzowano procedury BT oraz organizację pracy na SKP!
 • gwarantowana wyłączność terytorialna dla SKP,
 • i wiele innych interesujących rozwiązań biznesowych.

Na uwagę zasługują także plany rozwojowe tej firmy, których rewelacyjna innowacyjność zawiera się w możliwościach budowy/nabycia takiej specyficznej, bo kompaktowej SKP, która nie musi być trwale związana z gruntem (sic!).

Jestem przekonany, że wiele innych sieci naszych SKP powinno bacznie przyglądać się rozwojowi tej energicznej firmy, bo jest z czego i z kogo czerpać wzorce.

Mam nadzieję, że w następnych naszych Konkursach/Turniejach firma Speed Car będzie miała już liczebniejszą reprezentację oraz konkurencję w postaci innych sieci naszych SKP.

I z tą nadzieją pozdrawiam

wszystkich Kolegów i Pracowników

zrzeszonych i współpracujących z firmą Speed Car,

dziadek Piotra

– – – – – – – – – – – –

P.S. Umieszczone tu zdjęcia zawdzięczamy Pani Katarzynie Kawka, która należy do ekipy firmy „KAWKA” Stacja Kontroli Pojazdów z Chojnowa, będącej istotnym sponsorem i wsparciem naszego przedsięwzięcia.  

2 gwarancja odkupienia SKP w przypadku nie uzyskania zwrotu z inwestycji w okresie 3,5 lat!

3,640 total views, 2 views today