KONFERENCJA SZKOLENIOWA W KRAKOWIE

Coroczna konferencja szkoleniowa w Krakowie należy do tych wydarzeń branżowych, które choć regionalne, to promieniują na całą Polskę. W ten sposób nabierają znaczenia ogólnopolskiego. I tak jest właśnie jest z tą Konferencją organizowaną przez zespół Kierownika Konrada Kuźmy (zaproszenie poniżej). Jest ona ważnym podsumowaniem całorocznego wysiłku naszych Koleżanek i Kolegów na tamtejszych SKP.

Uczestnictwo służb mundurowych, które współpracują z nami przy zapewnieniu właściwego poziomu BRD na drogach jest gwarancją merytorycznego przebiegu i rzetelności w zakresie ocen stanu przeszłego i perspektywy najbliższych miesięcy.

Reklamy

Wielka szkoda, że na terenie całego naszego Pięknego Kraju:

  • tak mało jest podobnych, cyklicznych inicjatyw branżowych (urzędnicy boją się ich, niczym diabeł święconej wody, choć nie bardzo wiadomo dlaczego),
  • a kierownictwa takich służb w innych jednostkach samorządowych nie są w stanie wygenerować podobnej inicjatywy o tak profesjonalnym poziomie.

Ten mój żal adresowany jest głównie do tych jednostek samorządowych, które dysponują podobnym potencjałem co Kraków (nie będę wymieniał, sami wiecie!).

Reklamy

Ale przecież także nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie cykliczne branżowe spotkania odbywały się także w bardziej kameralnej atmosferze, czyli w mniejszych jednostkach samorządowej administracji.

Bardzo proszę, nie bójcie się. Dla dobra BRD przełamcie obawy, bo nasze środowisko nie gryzie.

Ja wiem, że wielu naszych urzędników by chciało, ale nie wiedzą “jak to się robi”. I dla nich mam jedną radę: proszę, przekonajcie się naocznie, wpadnijcie do Krakowa na tę Konferencję Szkoleniową. Jeszcze jest czas na podjęcie decyzji.

Zapraszam w imieniu Organizatorów.