“TAKIE RZECZY TYLKO U NAS” – CZYLI JAKI KALIBER I GDZIE JEST TO PATOLOGICZNE PODWÓRKO?

Witam Błażeju!

Często odwiedzam Twoją stronę internetową i zauważyłem, że nadal drążysz sprawę z R. Mam pytanie: czy kontaktowałeś się ze Starostwem Powiatowym w W. oraz z Urzędem Miasta R., czy podjęły jakieś czynności względem trzeciego diagnosty, który kiedyś u nas pracował a uprawnienia ma wydane przez Starostę W.?

Reklamy

Jak wiemy Sąd Rejonowy w R. orzekł wobec niego zakaz wykonywania zawodu na rok. Apelacja oraz skuteczna absencja na rozprawach doprowadziła po dwóch latach do tego, że Sąd Okręgowy w G. Wydział Zamiejscowy w R. podtrzymał wyrok ale……….uchylił środek karny – który był tu najdotkliwszy…

Co ciekawe żona skazanego jest kierownikiem w Referacie Transportu Wydziału Komunikacji w tym starostwie i bezpośrednio nadzoruje stacje kontroli oraz zajmuje się ” sprawami ” diagnostów – czyli swojego męża.

Reklamy

Na marginesie teraz “rozkręca” następną Okręgową Stację Kontroli w R., ponieważ z poprzednich dwóch został zwolniony za nadużywanie alkoholu.

Najśmieszniejsze albo tragiczne jest to, że ma prawomocny wyrok i środek karny – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – do pracy go wożą – a w niej dziennie jeździ pojazdami klientów, którzy oczywiście nie są świadomi, że ich pojazdami łamie prawomocnie orzeczony środek karny.

I dzieje się to w mieście ( w R.) gdzie Pan Prezydent także ma zatrzymane prawo jazdy za jazdę po spożyciu alkoholu – odmówił badań alkomatem a badanie krwi pobranej kilka godzin po kontroli wykazało…..0,49 promila – opublikowano wynik parę godzin przed zaprzysiężeniem…

0,01 brakło aby to było przestępstwo i nie mógłby sprawować mandatu…

Takie rzeczy tylko u nas – niekiedy mam wrażenie, że to wszystko fikcja..

Pozdrawiam

(…)

– – – – – – – – – – – – – – –

Cześć!

(…) Żona pracuje w Starostwie w W. tam gdzie ma wydane uprawnienia (…) 0038.

(…).

Wiesz u nas to takie specyficzne okolice – pamiętasz aferę w Ż., gdzie pisałeś do nadzoru o podjęcie kroków wobec stacji. Minął rok a stacja dostała laury od miejscowego stowarzyszenia za ” działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w mieście ” – pomimo ponad 1000 zarzutów…

Miejscowa Policja i zdjęcia na facebooku – czysta hipokryzja.

Kierownik tej stacji w Ż. nawet 10 miesięcy odsiedział – dzisiaj jest przeniesiony na stację tej firmy w R., klienci się przenieśli – kasa pasuje a podbija inna osoba i karawana się kręci.

Pisałem Ci o tej sprawie ponieważ zamieszczasz ciekawe informację, jednak niekiedy ich kaliber jest żaden w porównaniu z naszym ” podwórkiem”.

Pozdrawiam

(…).