DUDA OPÓŹNIA WALORYZACJĘ CENNIKA BT

5/5 - (1 vote)

Szkodnik Duda właśnie opóźnił waloryzację Cennika BT na SKP.

Nasz (?) najgorszy prezydent – nie tylko! – w historii III RP, czyli andrzej duda, pseudonim „Adrian” lub „długopis prezesa” zawiódł Polskę i Polaków. Właśnie podjął dzisiaj decyzję o tym, że waloryzacja Cennika BT na SKP odwlecze się o kolejne już tygodnie/miesiące.

A to w wyniku ogłoszenia decyzji o tym, że powierzy powołanie rządu kłamczuchowi morawieckiemu, którego największym doświadczeniem życiowym jest tzw. „banksterka” i obrót ziemią pokościelną, a nieco później także wspieranie tzw. „grupy webera” w MI/DTD.

Gdy ten osobnik piastujący to wysokie stanowisko w charakterze prezydenta naszej RP (o ps. „długopis”) ogłaszał tę szkodliwą decyzję, to dość dziwnie się uśmiechał. Na przekór większości wyborców, którzy głosowali jednak w zdecydowanej większości na demokratyczną opozycję. Jakby przeczuwając, jak ten ruch i ten uśmiech oceni Historia.1

Na tej decyzji osobnika o ps. „Adrian” zyska tylko i wyłącznie PiS, bo będą mieli więcej czasu na zacieranie śladów swojej dotychczasowej przestępczej działalności w ramach specyficznego, bo politycznego układu. Ucieszy się z tego także zapewne jakaś część dotychczasowego elektoratu PiS-u. Szczególnie ta część, która nie zrozumiała tej historycznej zmiany, do jakiej doszło w Polsce w dniu 15 października 2023 r.

A kto stracił na tej decyzji?

Nasza branża na tym oczywiście (i tradycyjnie dla nas „miękiszonów”?) znowu straci. I, żeby nie było tu żadnych niejasności . . . . . – cała nasza branża. Choćby dlatego, że inflacja nadal jest wysoka, więc koszty wcale nie maleją, tylko nadal systematycznie rosną, choć z mniejszym natężeniem niż jeszcze przed paroma miesiącami.

Ale jednak koszty nadal rosną!

Straci na tym także sam morawiecki z „długopisem prezesa”, bo się zwyczajnie niedługo dość mocno ośmieszą. Tak będzie, gdy dojdzie już wreszcie do pierwszego głosowania w nowym Sejmie. Ten śmiech pójdzie za nimi na stronach Annałów Historii jeszcze przez kolejne wieki. Także za to poniżające umizgiwanie i nadstawianie czterech – swoich własnych! – liter, na przykład do PSL-u, które nie jest godne tak wysokich stanowisk w Państwie Polskim!

Ale per saldo straci na tym także PiS, tylko w trybie nieco (?) odroczonym. Pierwsze sprawy karne i pierwsze wyroki sądowe p-ko dotychczasowym urzędnikom różnych szczebli spowodują, że zacznie się odpływ dotychczasowego elektoratu a wątpliwości będzie wyrażać coraz większa ilość zwolenników trzymania się rządowej kasy z pominięciem interesu Polski.

To żenujące trzymanie się stołków przez urzędników PiS-u nie ma nic wspólnego z honorem, uczciwością, rzetelnością i z interesem Polski i Polaków!

Jest to także celowe opóźnienie zmian, za którymi głosowało ponad 74% Polaków. Jest to także istotne uderzenie nie tylko w interes naszej branży, ale także w interes tych Polaków, którzy oddali swój głos w tych wyborach (czyli w SUWERENA!).

Taka postawa tak wysokich urzędników Polski uwłacza naszej Ojczyźnie!

Trzymajmy się Prawa,

a zniknie wszelka obawa.

Dziadek Piotra

– – – – – – – – – – – – –

1 Niczym końska dupa do bata?

Loading