FESTIWAL „EPISTOLOGRAFIA – 2024” TRWA W NAJLEPSZE

Rate this post

Festiwal „Epistolografia – 2024” w toku.1

Całkiem niedawno, bo było to zaledwie 04.06.2024 r., gdy pisałem o naszych plajtujących Podstawowych SKP: https://www.diagnostasamochodowy.pl/2024/zbliza-sie-nieuchronnie-koniec-podstawowych-skp/

No i maszszsz . . . . . . , niczym z liścia w twarz!

Jak czytamy na stronach PISKP2, tylko w pierwszej połowie tego roku splajtowało już ponad 100 naszych SKP. Czyżbym to ja był jednak znowu tym jedynym branżowym prorokiem?

A druga połowa roku będzie efektywniejsza w takie odejścia, czy też może jednak nie? I jak myślicie, czy tych zamykających działalność uda się jeszcze zrzeszyć w naszych organizacjach?

Choć trzeba przyznać, że niewielu z nas się tym faktem jakoś szczególnie zmartwiło, prawda?

Bo my z jakimś dziwnym upodobaniem zajmujemy się w tym czasie dość beztrosko festiwalem „Epistolografia – 2024”, tworząc i rozsyłając kolejne już pisma o podobnej lub tożsamej treści. Prym w tej zabawie wiodą nasze branżowe organizacje (nie tylko PISKP). A cała zabawa w ten festiwal wynika z tego, że adresaci tych pism od miesięcy nic a nic się nie liczą z danymi zawartymi w tych listach, jak poniżej:

– – – – – – – – – – –

1 Epistolografia (łac. epistola < gr. epistolḗ 'list’, gráphō 'piszę’), to sztuka pisania listów zgodna z obyczajami panującymi w danej epoce czy środowisku; – Wikipedia

Loading