MIGAWKI Z WROCŁAWSKIEGO VII KONGRESU EKSPERTÓW SAMOCHODOWYCH

Rate this post

Ten obiekt w centrum Wrocławia i tuż przy Dworcu PKP jest wręcz idealny na podobne branżowe imprezy:

Przylegająca do tego holu sala kinowa, która na czas Kongresu stała się salą wykładową, to spełnienie marzeń każdego organizatora podobnych przedsięwzięć. A, gdy jeszcze weźmiemy pod uwagę, że do tego holu przylega restauracja, to pełnia szczęścia jest w zasięgu ręki.

Bardzo ciekawa gama wystawców, profesjonalne i merytoryczne wystąpienia, ciekawa dyskusja na temat naszej branży.

Bardzo emocjonalne wystąpienie Prezesa Sławomira Olszowskiego z SITK Radom, który mocno podkreślał wagę stanu technicznego pojazdów dla BRD. Nie zabrakło oczywiście problemów z waloryzacją Cennika BT i z codziennym funkcjonowaniem naszych SKP.

od lewej dyskutowali: Tadeusz Chodorowski – SITK Legnica, Prezes R. Kędzia – mechatronika.pl, Prezes Rafał Sosnowski – STM, Prezes Artur Sałata – SITK Krosno, Zachariasz Kawka – Przedsiębiorca z Chojnowa, Grzegorz Krzemieniecki – Sunrise.
Rewelacja: zmniejszenie zużycia paliw o > 25%!

Tylko pozazdrościć Organizatorom, a w szczególności Przewodniczącemu Krajowej Sekcji Samochodowej SITK RP, którym jest dr inż. Sławomir Olszowski.

dr inż. Sławomir Olszowski
prof. dr hab. inż. Marek Idzior i prof. Piotr Wrzecioniarz wręczają nagrodę
Prezes OSDS Waldemar WITEK

Ale ten idealny obrazek Kongresu byłby pełniejszy, gdyby nie fakt, że niektórzy zapowiadani uczestnicy najzwyczajniej w świecie zawiedli. To musi budzić mieszane uczucia, gdy tak ważny na branżowym rynku podmiot w ostatniej chwili odwołuje swoje uczestnictwo. Czy to możliwe, że tylko jedną i zaledwie jedyną osobą, która potrafi cokolwiek powiedzieć o branży jest urzędujący Prezes?

Słaba to musi być organizacja, w której tylko jedna osoba dźwiga na swoich barkach cały ciężar odpowiedzialności. Bo jakikolwiek przypadek losowy (odpukać w niemalowane!) może spowodować wyłączenie takiego podmiotu z procesu decyzyjnego, także w zakresie PR. Dlatego proponuję pracę u podstaw, dzięki której Prezes uzyska jakieś wsparcie (choćby zastępcy), zaś wcześniejsze ustalenia będą mogły być respektowane i realizowane.

Do następnego spotkania

dziadek Piotra

 

Loading