Stacja Kontroli Pojazdów Olsztyn

2.7/5 - (4 votes)

Stacja Kontroli Pojazdów Olsztyn (miasto i powiat) – praca i zarobki dla Inspektora UDS-a na Stacji Kontroli Pojazdów, czyli insp. Uprawniony Diagnosta Samochodowy na SKP, który wykonuje /zawsze zgodnie z naszą ustawą  PoRD!!!/ różna i przeróżne BT tylko i wyłącznie dla dobra całego naszego całego społeczeństwa i w szczególnie głębokiej oraz autentycznej trosce o codzienne, bardzo rzetelne i skrupulatne przestrzeganie BRD.

Olsztyn 4.000 zł brutto Wrzesień ’10, mechanik + UDS (dwa w jednym)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie, 10 – 416 Olsztyn, ul. Towarowa 17.
SKP o zakresie ABC,CC,DTE/acdefh
Insp. UDS: Kazimierz Królczyk NO/D/0036, Jan Janiewicz NO/D/0002, Zdzisław Zdanowicz NO/D/0004, Bernard Chłosta NO/D/0005, Jacek Markunas NO/D/0007, Bogdan Meleszko NO/D/0008, Marian Myc NO/D/0009, Krzysztof Pressler NO/D/0010, Piotr Żemło NO/D/0011, Tadeusz Szok NO/D/0028, Jarosław Janiewicz NO/D/0038, Marek Rąkowski NO/D/0034, Eugeniusz Kardaś NO/D/0041
. .
Polski Związek Motorowy OZDG Spółka z o.o.,.

.

10 – 801 Olsztyn, ul. Sielska 5.

.

.

Podstawowa SKP.

.

.

Autoryzowany Salon i Serwis Peugeot.

.

.

Insp. UDS: Bolesław Wójcicki SMI/D/0006, Waldemar Góralski NO/D/0012, Mirosław Chodak NO/D/0013, Stanisław Baranowski NO/D/0015,

. . . . . . . . . . . . . . . . – ? (mają problem? Wstydzą się),

tel. 89-5227236,

.

.

wcześniej

2.500 – 4.500 zł brutto, prowizyjny system wynagradzania (wskaźnik od sprzedanej robocizny),

tel. 89-5227220 (Marta Sostek);
e-mail: [email protected]

.

.

Wcześniej było

2.000 – 3.000 zł brutto,

.

.

a jeszcze wcześniej

1.600 zł brutto – minimum;

e-mail: [email protected]

25.04.2024 r.: wszystko to samo co poprzednio, tj. 16.01.2024 r.: wszystko to samo co poprzednio, tj. 18.11.2021 r.: Mechanik + Diagnosta PSKP. Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek, naprawa pojazdów zgodnie ze standardami autoryzowanej stacji obsługi, wykonywanie napraw mechanicznych i elektromechanicznych samochodów, wykonywanie BT pojazdów samochodowych w SKP, profesjonalna obsługa klientów, dbanie o miejsce pracy oraz sprzęt diagnostyczny.
Wymagają: doświadczenie na stanowisku Mechanika samochodowego – Diagnosty SKP minimum 2 lata, wykształcenie zawodowe/techniczne (specjalizacja: obsługa i naprawa pojazdów samochodowych), aktualne uprawnienia diagnosty do wykonywania BT w SKP, umiejętność obsługiwania urządzeń diagnostycznych, umiejętność obsługi komputera, znajomość i umiejętność obsługi programów związanych z pracą Diagnosty na SKP, fachowa wiedza z zakresu przeprowadzania badań technicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, prawo jazdy kat. „B”, gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy, dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferują: pełny etat, wynagrodzenie – do ustalenia w trakcie rekrutacji, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia finansowane przez pracodawcę, stabilność zatrudnienia, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (nie wiemy jaka, bo są różne jej rodzaje. Także niezgodne z Prawem w UE, bo bez gwarancji naszej zawodowej niezależności na SKP),

. . .

.

Poprzednio, tj.

27.10.1016 r.: jeden pełen etat, dwie zmiany, umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek, wymagany staż – lata: 3, prawo jazdy kat. „B”, data rozpoczęcia: 02.11.2016 r., dbałość o wysoką jakość napraw, doskonałe umiejętności organizacyjne, gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy, dyspozycyjność, got. do pracy w systemie zmianowym, umowa o pracę na czas nieokreślony (chociaż to!).

.

.

Poprzednio, tj.

12.06.2012 r.: UDS + mechanik, pełen wymiar, umowa tylko na czas określony – niestety!

.

.

A jeszcze wcześniej, tj.

01.09.2011 r.: doświadczenie 2 lata, prawo jazdy kat. „B”, praca czasowa, pełen wymiar.

POCZTA POLSKA S.A.,Centrum Logistyki, Wydział Techniczny w Olsztynie,

00-950 Warszawa, ul. Stawki nr 2.

.
.

PSKP 10 – 417 Olsztyn, ul. Towarowa 4.

.

.

Podstawowa SKP – NO/003/P.

.

.

Insp. UDS: Janusz Zawiśliński NO/D/0017, Dariusz Jesionek NO/D/0018, Dariusz Chodań NO/D/0019, Janusz Matusik NO/D/0020, Piotr Kiełczykowski NO/D/0043, Krzysztof Kopacki NO/D/0046

atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach, kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych, możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.” (a to wszystko zamiast wynagrodzenia?);

. . .

.

wcześniej

pensję zawsze na czas i premię miesięczną” (czyli minimum socjalne a na otarcie łez premia co pół roku?),

tel. 89-5344239,

.

.

wcześniej

różnorodny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i zorganizowanego oraz do karty Multisport), możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych oraz pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach.”

.

.

A wcześniej było

oferujemy:
– umowę o pracę na okres próbny,
– pakiet świadczeń socjalnych,
– pracę w dużej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.”

30.09.2022 r.: Mechanik Diagnosta Samochodowy. Wymagane doświadczenie. ​
Zadania: prowadzenie Okręgowej SKP, wykonywanie BT pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami, wykonywanie diagnostyki pokładowej w pojazdach samochodowych, testowanie układów sterowania pojazdów samochodowych przy zachowaniu warunków technicznych przewidzianych przez producentów samochodów, wykonywanie napraw i kontroli stanu technicznego pojazdów, właściwa obsługa oraz konserwacja urządzeń i wyposażenia technicznego stacji kontroli pojazdów.
Dołącz do nas, jeśli: posiadasz min. wykształcenie średnie techniczne, posiadasz uprawnienia Diagnosty SKP, posiadasz znajomość budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych, potrafisz wykonać diagnostykę pokładową pojazdu samochodowego przy pomocy komputera serwisowego lub oscyloskopu, potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę, jesteś osobą sumienną i komunikatywną.
U nas zyskasz: wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach, kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych, możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Umowa o pracę na czas zastępstwa, 1 etat, praca od poniedziałku do piątku, możliwa praca w soboty.” (nie wiemy, jaka to umowa, bo są różnego rodzaju umowy o pracę: bardziej i mniej dla nas korzystne);

. . .

.

Poprzednio, tj.

10.12.2021 r.: Mechanik + Uprawniony Diagnosta Samochodowy​. Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
Obowiązki: wykonywanie BT pojazdów o d.m.c do 3,5 tony zgodnie z obowiązującymi przepisami, obsługa systemu CEPIK 2.0 i terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej, wprowadzanie danych z wykonywanych przeglądów technicznych do programu komputerowego DMS, diagnozowanie usterek pojazdów, wykonywanie napraw oraz przeglądów okresowych pojazdów, weryfikacja części i podzespołów samochodowych wg ich stanów zużycia, ustawianie geometrii kół pojazdów o d.m.c do i powyżej 3,5 tony, wykonywanie napraw i wymiany ogumienia.
Wymagania: wykształcenie średnie (specjalizacja: eksploatacja i naprawa pojazdów) lub wyższe, ważne uprawnienia diagnosty samochodowego, prawo jazdy kategorii „B”, mile widziana kategoria „C”, co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku diagnosty, doświadczenie w branży motoryzacyjnej związane z obsługą floty samochodowej, znajomość technologii wykonywania napraw pojazdów różnych marek, umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń technicznych, gotowość do pracy zmianowej, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i odpowiedzialność oraz akceptacja pracy z ludźmi.
Oferują: pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, stabilne zatrudnienie na pełen etat oraz umowę o pracę (nie wiemy, jaka to umowa, bo są różnego rodzaju umowy o pracę);

.

.

Poprzednio, tj.

13.02.2017 r.: gotowość do pracy zmianowej, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, posiadania prawa jazdy kategorii B, mile widziane kategorii C, umiejętności prawidłowej interpretacji przepisów dotyczących warunków dopuszczania do ruchu pojazdów samochodowych, umowę o pracę. A wcześniej, tj. 10.06.2015 r: insp. UDS + mechanik (bieżące naprawy pojazdów samochodowych zgodnie z technologią naprawy przewidzianą dla danej marki pojazdu, naprawy poawaryjne oraz adaptacja pojazdów, wykonywanie okresowych, zgłaszanie i usuwanie zauważonych usterek, naprawy zespołów i podzespołów, naprawa i wymiana ogumienia, ustawianie geometrii kół pojazdów o d.m.c do i powyżej 3,5 tony.
Prawo jazdy kategorii B, mile widziane kategorii C. Zachęcamy do udziału w rekrutacji także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, które spełniają określone powyżej kryteria kwalifikacyjne.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A.,10 – 417 Olsztyn, ul. Towarowa 20 B.Podstawowa SKP.

Insp. UDS: Andrzej Rostek NO/D/0027,
Bogdan Kaczmarczyk NO/D/0061

2.000 zł brutto minimum,tel. 89- 5434065;kom. 519-503-257, 519-512-461,

FAX 89-5336295,
e-mail: [email protected]

01.01.2014 r.: (podobnie wcześniej: 11.’13 r. i 06.’13 r.), dwie zmiany, pełen wymiar, doświadczenie UDS-a, prawo jazdy kat. A, B, C, D, zamiast umowy o pracę chcą zawarcia nielegalnej (z punktu widzenia PoRD) umowy zlecenia, czyli dalej szukają jelenia.
„RESMA” Spółka z o.o.,10 – 092 Olsztyn, al. Obrońców Tobruku 5.

.

.

Podstawowa SKP.

.

.

Insp. UDS: Ryszard Masiulaniec NO/D/0032,
Mirosław Krajewski NO/D/0033, Wojciech
Masiulaniec NO/D/0035, Krzysztof Kisiel NO/D/0055

. . . . . . . . . . . . – ? (wolontariat, czy też wstydzą się podać choćby minimum wynagrodzenia?),tel. 89-5230555,.

.

wcześniej

2.000 – 4.000 zł brutto,tel. 601-662-428 (Mirosław Krajewski),
e-mail:

[email protected]

.

.

Wcześniej było

atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników” (prowizja?!?),

tel. 89-5230550 (Kierownik Serwisu Mechanicznego Mirosław Krajewski)

18.10.2022 r.: wszystko to samo, co poprzednio, tj. 08.05.2021 r.: Mechanik – Diagnosta SKP – do przyuczenia, serwis i diagnostyka samochodów, przeglądy techniczne pojazdów samochodowych – badania techniczne (BT), przygotowanie przekazanych nadwozi do naprawy, wykrywanie usterek i diagnoza pojazdów samochodowych + wykonanie napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu, diagnostyka komputerowa z użyciem specjalistycznych narzędzi, okresowe przeglądy serwisowe pojazdów samochodowych + wymiana zużytych części eksploatacyjnych pojazdu + utrzymanie w porządku swojego stanowiska pracy.
Wymagają: wykształcenie kierunkowe, mile widziany mechanik, technik samochodowy, elektromechanik lub diagnosta samochodowy; solidność i fachowość poparta doświadczeniem zawodowym, zainteresowanie pracą w autoryzowanym serwisie mechanicznym, znajomość zagadnień mechaniki samochodowej, bądź chęć do przeszkolenia na stanowisko, doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanika będzie dodatkowym atutem, uprawnienia diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów mile widziane, prawo jazdy kat. B.
Oferują: pracę w najnowszym salonie wielomarkowym w regionie, atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę na pełen etat, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, program szkoleń zawodowych w obrębie dystrybuowanych marek, pracę z wybranymi markami samochodów, w tym klasy Premium, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy, sprawne wdrożenie i przygotowanie do pracy (nie wiemy, jaki to rodzaj umowy o pracę, bo są różne jej rodzaje)..

.

Poprzednio, tj.

04.01.2017 r.: jeden pełen etat, dwie zmiany, zatrudnienie od zaraz, staż pracy ogółem 2 lata, umowa o pracę tylko na czas określony – niestety.

.

.

A poprzednio, tj.

23.04.2016 r.: „naprawy i diagnostykę samochodów lub badania techniczne, praca w serwisie Resma w Olsztynie odbywa się w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00 i w soboty 7:00-15:00. 2-lata doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. B„,

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Stacja Kontroli Pojazdów, 10 – 602 Olsztyn, ul. Pstrowskiego 28 b.
Podstawowa SKP o zakresie AB/cdeh.
Insp. UDS: Krzysztof Mościcki NO/D/0022, Kazimierz Ferenc NO/D/0023, Tomasz Zientara NO/D/0024, Jarosław Wierszyło NO/D/0025, Bogusz Zienkiewicz NO/D/0026,
NOV – SERWIS s.c., Opony, Mechanika, 11 – 041 Olsztyn,
ul. Żurawia 33.
Podstawowa SKP o zakresie AB
Insp. UDS: Piotr Łukian NO/D/0021, Tomasz Zientara NO/D/0024, Sławomir Łazicki NO/D/0014, Zbigniew Tabaka NO/D/0040
EUROPOL Sp. z o.o., 10-409 Olsztyn, ul. Lubelska 48 Insp. UDS: Andrzej Lubowiecki NO/D/0044, Remigiusz Żochowski NO/D/0050, Ryszard Jabłonowski NOL/D/0022
Firma Usługowo – Handlowa
Jadwiga Kocięda, 10-745 Olsztyn, ul. Gruszowe Sady 9, 10-602 Olsztyn, ul. W. Pstrowskiego 26.
Insp. UDS: Wiesław Harasim NO/D/0037, Andrzej Olszewski NO/D/0016, Tadeusz Kocięda NDZ/D/0012, Sławomir Dittrich NO/D/0047
KRYSGUM Teresa Wyza, Giedajty 2, 11 – 042 Jonkowo, SKP 10 – 688 Olsztyn, ul. Sikorskiego 4. Insp. UDS: Maciek Wasilewski NOL/D/0019, Arkadiusz Tuziemek WRA/D/0023, Waldemar Kosztowny NO/D/0054
Lider Sp. z o.o., 10-525 Olsztyn 2.775 zł brutto minimum,e-mail: [email protected] 10.05.2012 r., jedna zmiana, pełen wymiar, umowa na próbę (więc uważaj – będą Cie próbować, czy stemplujesz…), Prawo jazdy kat.: A,B,C,D,E.
Centrum Motoryzacyjne
Spółka z o.o., 10-421 Olsztyn,
ul. Składowa 5.
Insp. UDS: Piotr Lukian NO/D/0021, Mirosław Pawełas NO/D/0040, Andrzej Rostek NO/D/0027, Mirosław Zielnik NO/D/0045
Stacja Kontroli Pojazdów Elżbieta Gadomska, 11-010 Barczewo, Bogdany 14. P-SKP 10-450 Olsztyn, Aleja Piłsudskiego 76. Podstawowa SKP o zakresie ABT/cde.
Insp. UDS: Czesław Wyleciał NO/D/0029
Olsztyn (10-901),PKS S.A.,Plac Konstytucji 3 Maja 2A 2.500 – 3.000 zł brutto,tel. 519-512-460 31.01.2013 r.: dwie zmiany, pełen wymiar, umowa o pracę tylko na próbę, więc nie ryzykuj zmianą pracy
Biskupiec (11-300), OSKP – NOL/001, PPUH „POMAROL” S.A., ul. Przemysłowa 4, Tel. 89-7152071 Godz. otwarcia: Pon. – Sob.: 7.00-15.00, UDS Krzysztof Kiryła NOL/D/0011, Wojciech Komissarow NOL/D/0008
Nowa Wieś Mała 49, 11-040 Dobre Miasto,O-SKP – NOL/005,„DIAGNOSTYKA” Kazimierz Plakwicz, Mariola Plakwicz, Katarzyna Plakwicz, Ewa Plakwicz, Tel. 89-6161176,kom. 504-296-663 Godz. otwarcia: Pon. – Pt: 8.00-17.00, Sob.: 8.00-13.00, Kazimierz Plakwicz NOL/D/0003, Andrzej Sulżycki NOL/D/0004, Dariusz Plakwicz  NOL/D/0010
Stacja Kontroli Pojazdów – DOBRE z LASU Sp. z o.o. Olsztynek,

ul. Krzysztofa Mrongowiusza 41, 11-015 Olsztynek,

.
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

.

– – – – – – – – – – – – – – – – –

.

Przedsiębiorstwo Transportu Spedycji Produkcji i Handlu, TRANSPED-LAS sp. z o.o.,

ul. Mrongowiusza 41, 11-015 Olsztynek,

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów – NOL/003/P,

Godz. otwarcia: Pon. – Pt: 7.00-18.00, Sob.: 8.00-13.00,

insp. UDS Marek Rozbicki NO/D/0053, Janusz Rajchert NOL/D/0013

6.000 – 6.100 zł / mies. brutto,
netto 4.500 zł,
kom. 504-288-430 (Michał), . .

.

.

wcześniej

Atrakcyjne wynagrodzenie” (tak „atrakcyjne”, że aż wstyd wskazać choćby jakieś minimum?),

kom. 602-768-269 (Michał),
tel. 89-5192014,

.

– – – – – – – – – – – –

.

wcześniej

. . . . . . . . . . . – ? (wolontariat, czy też wstydzą się podać choćby minimum wynagrodzenia?),

tel. 89-5192014,
kom. 604-493-494 (Marek),

28.11.2023 r.: „Podstawowa SKP Dobre z Lasu w Olsztynku poszukuje do pracy diagnosty samochodowego. Praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym pn-pt: 7-15, 9-17; co druga sobota 8-13.
Wymagania: Praca w weekendy; Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty SKP; Znajomość diagnostyki pojazdowej; Wysoka kultura osobista; Samodzielność; Obsługa kasy; Mile widziana umiejętność ustawiania geometrii i obsługi stacji klimatyzacji; Odpowiednie doświadczenie zawodowe.
Oferujemy: Praca zmianowa; Wynagrodzenie netto 4500 zł, Stabilną pracę; Płatne nadgodziny; Za Sobotę dzień wolny; Umowa o pracę na pełen etat.” (nie wiemy, czy ta umowa jest gwarancją naszej zawodowej niezależności na SKP, czego wymaga Prawo UE);

.

.

Poprzednio, tj.

09.01.2023 r.: „poszukuje do pracy diagnosty samochodowego lub osoby zainteresowanej Pracą Diagnosty, którą przyuczymy i zrobimy kurs. Praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym pn-pt: 7-15, 9-17; co druga sobota 8-13. Wymagane doświadczenie: Nie. Praca w weekendy.
Wymagania: posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty SKP, znajomość diagnostyki pojazdowej, wysoka kultura osobista, samodzielność, obsługa kasy. Mile widziana umiejętność ustawiania geometrii i obsługi stacji klimatyzacji.
Osoby zainteresowane kursem: wymagane przepisami wykształcenie techniczne i praktykę zgodnie z art. 84 Ust. 2b do ustawy – PoRD.
Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, stabilną pracę, płatne nadgodziny, za Sobotę dzień wolny, pełen etat, umowa o pracę.” (nie wiemy, jaka to umowa, bo są różnorodne rodzaje umów o pracę: mniej i bardziej dla nas korzystne oraz zgodne i niezgodne z ustawą PoRD);

.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – –

.

Poprzednio, tj.

26.05.2021 r.: „wymagane posiadanie uprawnień diagnosty samochodowego, obsługa komputera oraz znajomość urządzeń diagnostycznych; pełny etat, umowa o pracę” (nie wiemy, jaka to umowa o pracę, bo są różne jej rodzaje),

„AUTO-SERVICE”, Zbigniew Olszewski,

Szczęsne 130, 10-687 Olsztyn,

. .

Okręgowa SKP – NOL/004,

Godz. otwarcia: Pon. – Pt.: 8.00-18.00, Sobota: 9.00-14.00,

.

.

insp. UDS: Zbigniew Olszewski NOL/D/0007, Dariusz Kwiatkowski NO/D/0052, Wiesław Czmiel  NO/D/0031

5.000 zł brutto minimum + premia motywacyjna,

tel. 89-5346285 (Zbigniew Olszewski),

.

.

wcześniej

4.000 zł brutto minimum + premia motywacyjna,

tel. 89-5346285 (Zbigniew Olszewski),

.

.

wcześniej

4.000 zł brutto minimum,

tel. 89-5346285 (Zbigniew Olszewski);

.

.

wcześniej

3.500 zł brutto minimum,

tel. 89-5346285 (Zbigniew Olszewski);

.

.

wcześniej

3.500 zł brutto min.,
tel. 89-5346285 (Zbigniew Olszewski),

.

.

Wcześniej

2.100 zł brutto min. (czy za tyle znajdzie się jeszcze ktoś, kto zechce pracować?),

kom. 509-524-519 (Zbigniew Olszewski),

tel. 89-5346285

22.12.2021 r.: wszystko to samo, co poprzednio, tj. 14.09.2021 r.: naprawa i diagnostyka samochodów, jeden pełen etat, dwie zmiany: 8.00-16.00; 10.00-18.00, praca od zaraz i tylko od 13.09.2021 do 13.12.2021 r., wymagane uprawnienia diagnosty samochodowego, umowa o pracę TYLKO na okres próbny
– NIESTETY!

.

.

Poprzednio, tj.

20.04.2021 r.: naprawa samochodów osobowych i dostawczych + BT na SKP, wymagane uprawnienia diagnosty samochodowego, jeden pełen etat, dwie zmiany (godziny pracy: 8.00-16.00; 10.00-18.00), praca od zaraz na 3 m-ce, umowa o pracę TYLKO na okres próbny – NIESTETY!

.

.

Poprzednio, tj.

31.08.2020 r.: diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i dostawczych. Wymagane uprawnienia diagnosty samochodowego. Godziny pracy: miedzy 8-18. Praca od 01.09.2020 r. tylko do 30.11.2020 r. Pierwsza umowa na okres próbny (nie podają, co będzie przedmiotem „próby”), kolejna TYLKO na czas określony – NIESTETY!

.

.

Poprzednio, tj.

23.09.2019 r.: wszystko to samo, co poprzednio, tj. 12.07.2019 r.: insp. UDS + mechanik, naprawa i diagnostyka samochodów osobowych i dostawczych; praca od zaraz, jeden pełen etat, dwie zmiany w godz.: 8-16; 10-18; mile widziane doświadczenie zawodowe, umowa o pracę tylko na okres próbny – niestety!

.

.

Poprzednio, tj.

06.02.2019 r.: jeden pełen etat ale dwa zakresy obowiązków: insp. UDS + naprawa samochodów osobowych i dostawczych; dwie zmiany, praca od zaraz; mile widziane doświadczenie zawodowe; Godziny pracy: 8-16; 10-18; Rodzaj umowy: Umowa o pracę tylko na okres próbny do 05.05.2019 r. – niestety.

.

.

Poprzednio, tj.

06.08.2018 r.: jeden pełen etat, dwie zmiany, praca od zaraz tylko do 05.11.2018 r., naprawa samochodów osobowych, dostawczych, diagnostyka, umowa o pracę tylko na okres próbny – niestety.

Barczewo (11-010), O-SKP – NOL/006, PHU „STANLEY” Bożena Ksepka, Paweł Ksepka, ul. Rzemieślnicza 1, Tel. 663-204-531, 89-5304005 Godz. otwarcia: Pon. – Pt.: 8.00-18.00, Sob.: 8.00-15.00, UDS Piotr Milewski NOL/D/0018, Paweł Ksepka NPI/D/0020
Olsztynek (11-015), OSKP – NOL/007, „STALZŁOM”, Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 14, tel. 89-5120439 Godz. otwarcia: Pon. – Pt.: 7:00-19:00, Sob.: 8:00-14:00, UDS Zbigniew Szostek NOL/D/0009, Krzysztof Gałkowski NOS/D/0031
Olsztynek (11-015), Podstawowa SKP – NOL/008/P,„Auto Centrum” Aleksandra Jasińska, ul. 22 lipca 5, tel. 506-720-301, 504-298-359 Godz. otwarcia: Pon. – Pt.: 8:00-18:00, Sobota: 8:00-16:00, UDS Jan Topa NOS/D/0032, Grzegorz Wiewióra NOS/D/0035
. .”INTER-TRANS” Krzysztof Kobus,

ul. Olsztyńska 19a, Dobre Miasto (11-040),

.

.

Okręgowa SKP – NOL/009,

godz. otwarcia: Pon. – Pt.: 8:00-17:00, Sobota: 8:00-15:00,

.

.

insp. UDS: Marcin Młynarczyk NLI/D/0014, Grzegorz Gułajski GD/D/0118

5.000 – 7.000 zł/mies. brutto,kom. 663-929-609 (Krzysztof),

.

.

wcześniej

4.000 zł brutto minimum,

kom. 663-929-609,
e-mail: [email protected]

.

.

wcześniej

atrakcyjne wynagrodzenie” (czyli na rękę . . . – ?),

kom. 663-929-609 (Krzysztof);

.

.

wcześniej

2.500 – 3.500 zł brutto (od dwóch lat tu się nie zmienia poziom wynagrodzenia),

kom. 663-929-609 (Krzysztof),

.

.

a wcześniej było

3.000 zł brutto minimum,

.

.

a jeszcze wcześniej

2.775 zł brutto,

tel. 89-6163319; 89-5134152,

e-mail: [email protected]

25.02.2021 r.: „Zatrudnię DIAGNOSTĘ OSKP. Dobre Miasto. Umowa o pracę na pełny etat. Praca w stacji diagnostycznej, nowoczesne urządzenia do obsługi. Oferujemy: pracę na pełny etat, doskonałe warunki pracy. Oczekujemy: wymaganych prawem uprawnień Diagnosty Samochodowego, zaangażowania i chęci do pracy„;..

Poprzednio, tj.

12.08.2020 r.: praca dla dwóch osób na pełen etat, jedna zmiana, praca od zaraz. Umiejętności i uprawnienia: certyfikat-diagnostyka komputerowa pojazdów samochodowych. Pozostałe wymagania: ukończony kurs na przeprowadzanie diagnostyki pojazdów. Umowa o pracę na czas nieokreślony – to superowa umowa dla każdego insp. UDS-a.

.

.

Poprzednio, tj.

06.04.2019 r.: „Zatrudnię diagnostę samochodowego. Pełny etat. Umowa o pracę. Praca na okręgowej stacji kontroli pojazdów w Dobrym Mieście. Gwarantujemy: elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w profesjonalnym zespole.
Oczekujemy: niezbędnych uprawnień, rzetelnego wykonywania obowiązków. Możliwość zakwaterowania.”

.

.

Poprzednio, tj.

25.03.2017 r.: „Pełny etat. Umowa o pracę. Umiejętność współpracy z klientami oraz zespołem warsztatu, mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku pracy, praca na pół lub pełny etat.”

.

.

A poprzednio, tj.

08.12.2015 r.: jeden pełen etat, jedna zmiana, umowa o pracę na czas nieokreślony – to superowa umowa dla każdego insp. UDS-a.

.

.

Poprzednio, tj.

20.02.2013 r., dwa etaty UDS-a, dwie zmiany, pełen wymiar, umowa na czas nieokreślony – to super umowa!

.

.

wcześniej: 28.05.2012 r.:  jedna zmiana

Kosyń 10A, 11-040 Dobre Miasto,  

.  

Okręgowa SKP – NOL/010,

Autoserwis „Nad Łyną” Włodzimierz Kościński,

Godz. otwarcia: Pon. – Pt.: 8:00-18:00, Sobota: 8:00-13:00,

.

insp. UDS: Marcin Dymek NOL/D/0023, Włodzimierz Kościński NOL/D/0024

6.000 – 8.000 zł / mies. brutto,

. .

kom. 609-032-472 (Waldek),

.

.

wcześniej

4.500 – 5.500 zł / mies. brutto,  

. .

kom. 609-032-472 (Waldek),

tel. 89-6151025,

18.06.2024 r.: poza zwiększeniem widełek wynagrodzenia oraz wskazaniem, że to może być 1/2 etatu, wszystko to samo co poprzednio, tj. 31.05.2023 r.: Zatrudnię mechanika samochodowego, mechanika-diagnostę lub mechanika-wulkanizatora. Dobre warunki pracy i płacy. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia na spotkanie kwalifikacyjne. Odpowiednie doświadczenie zawodowe. Польська мова не обов’язкова (Jęz. polski niewymagany). Pełny etat. Umowa o pracę.” (nie wiemy, czy ta umowa spełnia wymogi Prawa UE w zakresie naszej niezależności na SKP);
Olsztynek, PUP Ostróda 2.200 zł brutto minimum 16.04.2012 r., jedna zmiana, pełen wymiar, umowa na próbę
Dobre Miasto (11-040), ul. Zwycięstwa 21,

.

URSUS Spółka Akcyjna (produkcja maszyn dla leśnictwa i rolnictwa)

1.680 zł brutto minimum (taka firma i tak mało?),

tel. 22-50656002, e-mail: [email protected]

24.06.2014 r.: prawo jazdy kat. T, kurs operatora wózka widłowego, kurs obsługi suwnic (?), dwie zmiany, pełen wymiar, umowa tylko na okres próby – niestety!
Auto Serwis Sikorski sp.j., Olsztyn, ul. Sielska 43C wynagrodzenie zależne od wyników pracy„, czyli prowizja (?!?),

kom. 504-046-872,
tel. 89-5271039,
fax, 89-5278510
11.11.2017 r.: Poszukują do swojego zespołu na pełny etat. Umowa o pracę (nie wiemy, jaka umowa), prawo jazdy kat. B. Oferują zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub ½ etatu.Poprzednio, tj. 03.06.2016 r.: insp. UDS + mechanik od ustawiania geometrii, prawo jazdy kat. „B”, jeden pełen etat, umowa o pracę, choć nie wiemy najważniejszego, czyli jaka to umowa (zlecenie, o dzieło, na czas próby, czy na 1 m-c, czy na czas nieokreślony?).
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Olsztynek, ..

N/N pracodawca (ukrywający się przed . . . – ?),

. . . . . . . – ? (wolontariat?),kom. 605-583-042 (Jan) 18.02.2018 r.: „Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Olsztynku zatrudni Diagnostę Samochodowego – wymagane uprawnienia diagnosty samochodowego. Pełny etat. Umowa o pracę.”,

.

.

Poprzednio, tj.

16.06.2017 r.: „Pełny etat. Umowa o pracę.

Stacja Kontroli Pojazdów ANDPOL – Mechanika – Serwis Ogumienia, ..

11-001 Dywity, ul. Spółdzielcza 2b.

.

.
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Andpol należąca do sieci ProfiAutoSerwis

. . . . . . . – ? (wolontariat?),kom. 502-775-735,

.

.

wcześniej

atrakcyjne wynagrodzenie„,
tel. 89-5266062,

kom. 664-909-410, 502-775-735 (Andrzej),

e-mail: 

biuro@stacjakontroli.olsztyn.pl

06.01.2020 r.: zatrudni diagnostę samochodowego w wymiarze niepełnego etatu. Umowa o pracę
(nie wiemy, jaki to rodzaj umowy o pracę);

.

.

Poprzednio, tj.
02.07.2017 r.: „Pełny etat, umowa o pracę, elastyczne godziny pracy, pracę w młodym zespole” (więc brak doświadczenia?).
EURO-MAX Maciej Tomasz,

ul. Towarowa 22, 10-001 Olsztyn (JONKOWO MIŁAKOWO),

.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów – NO/023

2 500 zł/mies. brutto, stała pensja plus premia uzależniona od wyników (prowizja?),

.

kom. 502-324-173 (Maciej), 533-940-334;
e-mail: [email protected]

09.03.2018 r.: „Pełny etat. Umowa o pracę. Prawo jazdy kategorii B. Utrzymanie porządku oraz właściwego stanu technicznego urządzeń. Dobra organizacja i rzetelne podejście do pracy.” (+ parę dodatkowych komunałów)
Grupa DBK Truck Center,..

ul. Lubelska 43a, 10-410 Olsztyn,

.

.
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów,

Atrakcyjny system wynagrodzeń” (czyli na rękę – ?),

.

.

tel. 89-5344211,

20.05.2019 r.: Przeprowadzanie BT wynikających z uprawnień Okręgowej SKP, kompleksowa diagnostyka pojazdów, praca na urządzeniach / komputerach diagnostycznych. Oczekiwania: wykształcenie min. średnie techniczne, doświadczenie zawodowe 3 lata, umiejętności obsługi komputera i programów SKP, uprawnienia diagnosty samochodowego dla OSKP, prawo jazdy kat. B (mile widziana wyższa kategoria), gotowość do pracy w systemie zmianowym. Oferują: stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie, atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i wiedzę zgodną z najwyższymi standardami światowych producentów pojazdów, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

. . .

.

Poprzednio, tj.

11.07.2018 r.: „Wykształcenie min. średnie techniczne, wyższe; Doświadczenie zawodowe 3 lata; Umiejętności obsługi komputera i programów stacji kontroli pojazdów; Prawo jazdy kat. B, mile widziana wyższa kategoria; Gotowość do pracy w systemie zmianowym„;

SKP Olsztyn, ..

N/N pracodawca (ukrywa się przed nadzorem, albowiem zatrudnia tylko jednego insp. UDS-a?),

atrakcyjne wynagrodzenie” (czyli brutto minimum . . . – ?),

kom. 507-046-001 (Mariusz Sikorski);

.

.

wcześniej

2.000 – 4.000 zł netto,

kom. 507-046-001 (Mariusz)

05.06.2020 r.: przeprowadzanie BT pojazdów samochodowych, kontrola poprawności działania wszystkich urządzeń znajdujących się na wyposażeniu SKP, dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy, diagnozowanie usterek w pojazdach.
Wymagają: uprawnienia diagnosty w zakresie przeprowadzania BT pojazdów, dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i uczciwość, prawo jazdy kat. B.
Oferują: zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, pracę w serwisie na nowoczesnym sprzęcie, możliwość doskonalenia zawodowego. (nie wiemy, jaki to rodzaj umowy o pracę, bo są różne);

. . .

.

Poprzednio, tj.

26.02.2019 r.: „Mechanik samochodowy / Diagnosta SKP. Zadania: diagnozowanie i naprawa usterek w samochodach, montaż i wymiana podzespołów w samochodach, obsługa oraz wykonywanie przeglądów w samochodach oraz badań technicznych SKP, sezonowa wymiana opon. Pełny etat. Umowa o pracę. Praca w nowoczesnym serwisie.
Wymagania: doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy, znajomość obsługi urządzeń do diagnostyki i naprawy samochodów, sumienność, odpowiedzialność, uczciwość, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, utrzymywanie porządku na hali serwisowej oraz w autach klientów, prowadzenie dokumentacji z przeprowadzanych napraw.
Oferują: atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w młodym dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia doświadczenia – szkolenia, pracę na nowoczesnych urządzeniach diagnostycznych – Bosch FSA/KTS, MUT III, SIW, G-Scan, ścieżka diagnostyczna Unimetal.”

All-cars, Olsztyn / Śródmieście, 2.500 – 3.000 zł brutto,kom. 609-899-355 (Tomasz), 21.07.2019 r.: „zatrudnię pracownika na stanowisku diagnosta na niedużej stacji kontroli pojazdów w Olsztynie. Pełny etat. Umowa o pracę” (nie wiemy, jaki rodzaj umowy o pracę)
Euromaster 4 KÓŁKA AUTO SERWIS, Andrzej Kisielewski, ul. Bałtycka 150, 11-041 Olsztyn,SKP w Olsztynie
(nie wiemy, czy podstawowa, czy okręgowa)

4.000 – 6.000 zł/mies. brutto,

kom. 882-592-941 (Andrzej Kisielewski),

.

.

wcześniej

3.500 – 5.000 zł/mies. brutto,

e-mail: [email protected]

27.10.2021 r.: W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Diagnosta Podstawowej SKP. Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należało przeprowadzanie BT pojazdów osobowych i doradztwo techniczne.
Od kandydatów oczekujemy: wymaganych uprawnień; wykształcenia technicznego lub zawodowego; znajomości branży motoryzacyjnej; umiejętności obsługi testera diagnostycznego; prawo jazdy kat.B; pozytywnego nastawienia w relacjach z klientami, doświadczenia.
Oferujemy: ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie wchodzącej w skład europejskiej sieci serwisów Euromaster; możliwość rozwoju zawodowego – profesjonalne szkolenia; pracę w systemie zmianowym. Praca zmianowa. Pełny etat. Umowa o pracę” (nie wiemy, jaka to umowa, bo są różne rodzaje umów o pracę);

.

.

Poprzednio, tj.

05.09.2020 r.: Przeprowadzanie BT i doradztwo techniczne.
Oczekiwania: posiadanie wymaganych uprawnień, wykształcenia technicznego lub zawodowego, znajomości branży motoryzacyjnej, minimum 2-letniego doświadczenia w serwisie samochodowym, pozytywnego nastawienia w relacjach z klientami, mile widziane prawo jazdy kat.B.
Oferują: ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie wchodzącej w skład europejskiej sieci, możliwości rozwoju zawodowego – profesjonalne szkolenia, adekwatne wynagrodzenie w zależności od wyników (PROWIZJA?), pełny etat, umowa o pracę (nie wiemy, jaki to rodzaj umowy o pracę, bo są różne),

Stacja Kontroli Pojazdów w Dywitach z warsztatem mechanicznym, należąca do sieci ProfiAuto. 4.500 – 5.500 zł/mies. brutto,

kom. 664-909-411 (Agata);

12.07.2021 r.: „Zatrudnię diagnostę samochodowego z uprawnieniami od zaraz. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pełny etat, możliwość uczestniczenia w szkoleniach technicznych oferowanych w sieci ProfiAuto Serwis, umowę o pracę.” (nie wiemy, jaki to rodzaj umowy o pracę, bo są różne);
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów – Olsztyn,

N/N pracodawca (ukrywa się przed nadzorem, bo zatrudnia tylko jednego insp. UDS-a?);

.

– – – – – – – – – – – – – – – – –

.

Stacja Kontroli Pojazdów – Dywity (nie wiemy: podstawowa, czy też okręgowa SKP?),

N/N pracodawca (ukrywa się przed nadzorem, bo zatrudnia tylko jednego insp. UDS-a?),

. . . . . . . . . . . . . . . . – ? (wolontariat, czy też nadal wstydzą się wskazać choćby minimum wynagrodzenia?),kom. 501-511-400 (Krzysztof);

.

.

wcześniej

. . . . . . . . . . . – ? (wolontariat, czy też wstydzą się wskazać choćby minimum wynagrodzenia?),

kom. 501-511-400 (Krzysztof),

12.08.2023 r.: wszystko to samo co poprzednio, tj. 05.01.2023 r.: „Witam, poszukuję diagnosty do okręgowej SKP w Olsztynie. Wymagane doświadczenie. Praca zmianowa. Pełny etat. Praca w weekendy. Umowa o pracę.” (nie wiemy, jaka to umowa, bo są różnorodne rodzaje umów o pracę: bardziej i mniej dla nas korzystne oraz zgodne i niezgodne z ustawą PoRD i Prawem UE);

. . .

.

Poprzednio, tj.

11.04.2022 r.: „poszukuję diagnosty do nowo otwartej stacji kontroli pojazdów w Dywitach (k.Olsztyna). Pełny etat. Praca zmianowa. Wymagane doświadczenie. Praca w weekendy. Umowa o pracę.” (nie wiemy, jaka to umowa o pracę, bo są różnego rodzaju: bardziej i mniej dla nas korzystne);

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Olsztynku,

. .

.

N/N pracodawca (ukrywa się przed nadzorem, bo zatrudnia tylko jednego insp. UDS-a?),

5.000 zł/mies. brutto minimum, od 3700zł netto,…
kom. 504-288-430 (Michał),
27.04.2022 r.: poszukuje do pracy diagnosty samochodowego. Praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym pn-pt: 7-15, 9-17; co druga sobota 8-13. Praca w weekendy.
Wymagane doświadczenie, posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty SKP, znajomość diagnostyki pojazdowej, wysoka kultura osobista, samodzielność, obsługa kasy. Mile widziana umiejętność ustawiania geometrii i obsługi stacji klimatyzacji.
Oferują: atrakcyjne wynagrodzenie (od 3700zł netto), stabilną pracę, płatne nadgodziny, za Sobotę dzień wolny, umowa o pracę (nie wiemy, jaka to umowa, bo są różnego rodzaju umowy o pracę: bardziej i mniej dla nas korzystne);
Auto Idea,ul. Towarowa 11, 10-416 Olsztyn,

. . .

.

Stacja Kontroli Pojazdów (Podstawowa, czy też Okręgowa? – nie wiemy)

. . . . . . . . . . . . . . . . – ? (wolontariat, czy też wstydzą się wskazać choćby minimum wynagrodzenia?),

.

kom. 800-200-200,

16.02.2023 r.: sprawdzanie stanu technicznego pojazdów, dokumentowanie występujących usterek i awarii, wykonywanie diagnostyki samochodowej. Mile widziane: pasja do motoryzacji.
Nasze wymagania: wykształcenie techniczne oraz posiadanie wiedzy nt. prawidłowego funkcjonowania pojazdów, min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku diagnosty samochodowego, podstawowa znajomość j. angielski.
Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów.
To oferujemy: pełny etat, praca stacjonarna w firmie o mocnej pozycji, pakiet medyczny, program MultiSport oraz wiele benefitów socjalnych, specjalistyczne szkolenia, warsztaty, atrakcyjny system premiowania, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.” (nie wiemy, jaka to umowa, bo są różnorodne rodzaje umów o pracę: mniej i bardziej dla nas korzystne oraz zgodne i niezgodne z Prawem UE);
Solidauto,

.

.

ul. Kołobrzeska 38, 11-041 Olsztyn,

7.500 – 12.000 zł / mies. brutto,. .

kom. 600-881-883 (Przemek),
e-mail: [email protected]

16.09.2023 r.: potrzebujemy WYKWALIFIKOWANYCH, PRZESZKOLONYCH mechaników, elektromechaników, diagnostów usterek w pojazdach samochodowych. Odpowiednie doświadczenie zawodowe.
Czego oczekujemy?
Doświadczenie na stanowisku mechanika / elektromechanika / mechanika diagnosty; Chęci do pracy; Dobrej znajomości zagadnień mechaniki samochodowej; Umiejętności diagnozowania i naprawy usterek w pojazdach osobowych i dostawczych; Rzetelnego podejścia do diagnozy i naprawy samochodów; Chęci szkolenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji; Etyki zawodowej i kultury osobistej; Silnej motywacji do pracy; Sumienności, uczciwości, zaangażowania w wykonywaną pracę, odpowiedzialności i terminowości; Precyzji i dokładności przy realizacji powierzonych zadań; Dążenia do samodzielności w działaniu; Dobrej organizacji własnej pracy; Prawa jazdy kat. B.”
W zamian oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń; Stabilne zatrudnienie, motywacyjny system wynagrodzenia; Wsparcie współpracowników i przełożonych; Bardzo miłą, przyjacielską atmosferę pracy; Pracę od Pn do Pt 8-16; Umowę o pracę w rozwijającej się firmie; Zarobki rzędu 5500zł – 9000zł „na rękę”.
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów – Olsztyn,.
Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży.”
..
N/N pracodawca (ukrywa się? Ale dlaczego?)
7.000 – 8.000 zł / mies. brutto,
.
kom. 531-017-367 (Tomasz),
.

.
wcześniej
. . . . . . . . . . . . . . . . – ? (wolontariat, czy też wstydzą się wskazać choćby minimum wynagrodzenia, bo szukają jelenia?),.
kom. 531-017-367 (Tomasz),

02.04.2024 r.: „Zatrudnię diagnostę samochodowego do nowo otwartej stacji kontroli pojazdów. Odpowiednie doświadczenie zawodowe. Pełny etat. Umowa o pracę.” (nie wiemy, czy ta umowa spełnia kryterium naszej zawodowej niezależności na SKP, co jest wymogiem Prawa w UE);
.

.
Poprzednio, tj.
27.01.2024 r.: „Zatrudnię diagnostę samochodowego do nowo otwartej stacji kontroli pojazdów. Odpowiednie doświadczenie zawodowe. Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pełny etat. Umowa o pracę.” (nie wiemy, czy ta umowa spełnia standard Prawa UE w zakresie naszej zawodowej niezależności na SKP),

Serwis Nord Auto Volkswagen,ASO Volkswagena – Bartąg 4.250 – 4.300 zł / mies. brutto,
.
Zastrzegamy prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.”
.
kom. 515-047-811,
15.02.2024 r.: „Asystent diagnosty samochodowego. Doświadczenie nie jest wymagane. Rekrutacja potrwa do końca lutego.
Zatrudnimy asystenta/pomocnika diagnosty samochodowego w ASO Volkswagena. Praca zmianowa.
Wymagania: wykształcenie techniczne, czynne prawo jazdy kategorii B, uczciwość, dokładność, zdolności i chęć nauki i rozwoju w kierunku diagnostyki samochodowej. Praca na pełny etat, możliwe odbycie stażu zawodowego. Umowa o pracę, Praktyka / staż.”
  1. Ranking: każdy z naszych PT Klientów może przysłać info na adres: [email protected] o tym, na ile był zadowolony z badania technicznego pojazdu (lub nie-), a Kolegium Redakcyjne oceni daną SKP i przyzna odpowiednią ilość punktów w skali 1 – 10 (nie bierzemy pod uwagę poziomu wynagrodzenia diagnosty).
  2. I Ty możesz pomóc, podając dane o swoim  wynagrodzeniu z poprzedniej SKP na adres: [email protected]
  3. A jeśli masz jakiekolwiek uwagi o danej stacji kontroli pojazdów (SKP) lub chcesz uzupełnić niepełne dane (np. poziom wynagrodzenia), to napisz.
  4. Zgłoszenia zmian w wykazie SKP oraz zgłoszenia poszukujących pracownika proszę kierować na e-mail: [email protected]
  5. Pamiętaj o tym, że oferowane wysokie wynagrodzenie często jest rekompensatą za tzw. naciski i bardzo często idzie w parze z ingerowaniem właściciela w przebieg procesu BT, więc zapoznaj się:  https://www.diagnostasamochodowy.pl/2011/mowia-zebys-stemplowal-dr-poznaj-opinie-prawna/
  6. I zapamiętaj, nim podejmiesz nową pracę na nowej SKP, to przeczytaj uważnie i zastosuj się do tych paru krótkich rad: https://www.diagnostasamochodowy.pl/2010/nim-podejmiesz-prace-na-skp/

Loading