DEKRA – 3 OFERTY PRACY

Rate this post

DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r.

Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

I. Pracownik biurowy – obsługa klienta

(motoryzacja)
Warszawa

Opis stanowiska:

Praca polega na pozyskiwaniu  klientów (możliwość użyczenia ich samochodów) do badań tajemniczego klienta w serwisach samochodowych. Pracownik kontaktuje się  telefonicznie z klientami (właścicielami aut) w celu zaoferowania współpracy (nie sprzedaż!). Klient, który zgodzi się, aby jego samochód wziął udział w teście, może otrzymać refundację części kosztów przeglądu swojego samochodu.

Wymagania:

– mile widziany status studenta

– mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientami

– asertywność (rozmowy z kierownikami serwisów)

– znajomość pakietu Office

Oferujemy:

– umowa zlecenie bądź umowa na okres próbny 3 miesiące + kolejna na czas określony

– praca na pełny etat

– praca w stabilnej organizacji

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach,  przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

II. Pracownik ds. oceny ASO / testy warsztatowe

Warszawa (cała Polska)

Praca polega na realizacji  testów warsztatowych na terenie całej Polski. Pracownik będzie miał za zadanie wykonywanie samodzielnie  testów warsztatowych. Polega to na celowym  wprowadzeniu usterek do samochodu klienta, następnie oddanie tego  samochodu na przegląd,  a po przeglądzie ujawnienie się w serwisie i wspólna weryfikacja wprowadzonych usterek.

Wymagania:

– wyższe inżynierskie ( mile widziany profil samochodowy)

– doświadczenie w prowadzeniu samochodów

– bardzo duża mobilność; gotowość do częstych wyjazdów (4-5 dni w tygodniu w delegacji)

– wiedza z zakresu motoryzacji

Oferujemy:

– umowa zlecenie (status studenta) lub umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące + następna umowa na czas określony

– samochód na wyjazdy służbowe, telefon

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] .

III. Doradca Techniczny SKP

nr ref. (DTSKP)
Rejony: Warszawa

DEKRA Polska, w związku z  rozwojem sieci stacji kontroli pojazdów PARTNER DEKRA oraz nowymi projektami, poszukuje osób do pracy w charakterze DORADCY TECHNICZNEGO SKP.

Praca polega na wspieraniu stacji kontroli pojazdów Partner DEKRA w bieżącej działalności związanej z badaniami technicznymi pojazdów. Praca związana jest z doradztwem dla stacji kontroli pojazdów i diagnostów oraz  uczestnictwie w realizacji nowych projektów w obszarze badań technicznych
Poszukujemy osób nie bojących się nowych wyzwań, zdecydowanych oraz posiadających doświadczenie w badaniach technicznych pojazdów.

Wymagania: wykształcenie wyższe, czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia diagnosty

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy. Forma zatrudnienia według preferencji kandydata: umowa o pracę lub zlecenie

Zainteresowani proszeni są o przesłanie aplikacji (CV) na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartychw ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883)”.

Loading