KONFERENCJA OSDS W ŚWIĘTOSZOWIE – 8.06.2019 r.

Szykuj się Kolego, bo kolejna Konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych w Świętoszowie już niedaleko. Warto (rzutem na taśmę!) ogarnąć się i dokonać tej zgłoszeniowej formalności, aby wziąć udział w tym jedynym w sobie przedsięwzięciu branżowym, jakim jest spotkanie w koleżeńskim gronie zawodowym uprawnionych diagnostów samochodowych.

Po ostatniej Konferencji pisałem, że ten ten projekt jest – przez wielu z nas – nieco (?) niedoszacowany – https://www.diagnostasamochodowy.pl/2018/v-konferencja-osds/

Reklamy

Wynika to nie tylko z faktu, że jako środowisko zawodowe posiadamy większą znajomość Prawa, niż przeciętny Obywatel RP, albowiem aktywny i merytoryczny udział OSDS-u w końcówce 2018 r., gdy w Warszawie decydowały się zmiany w naszej ustawie PoRD jasno dowodzi, że potencjał tej naszej zawodowej Organizacji jest większy, niż wielu mogło przypuszczać.

Więc proszę, spotkajmy się w Świętoszowie i porozmawiajmy o ważnych dla nas sprawach.

Reklamy

dP

– – – – – – – – –

VI Konferencja 08.06.2019r. Świętoszów – https://osds.org.pl/?p=1559

VI Konferencji Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych
na temat:

„Rola diagnosty samochodowego oraz wpływ jego decyzji na bezpieczeństwo
w ruchu drogowym”.

 

      W dniu 08 czerwca 2019 roku, odbędzie się VI Konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych w Świętoszowie na temat:„Rola diagnosty samochodowego oraz wpływ jego decyzji na bezpieczeństwo w ruchu drogowym”.. Miejscem konferencji jest Centrum Aktywności Społecznej w Świętoszowie Ul. Szkolna 15; 59-726 Świętoszów

Głównym celem konferencji zorganizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Diagnostów Samochodowych jest podniesienie świadomości zawodowej diagnostów samochodowych,  nagłośnienie informacji dotyczących ustaw jak również bardzo ważny  i niedoceniany aspekt jakim jest  integracja środowiska diagnostycznego.

Ilość miejsc ograniczona

Cena uczestnictwa w konferencji: 180 zł za osobę (wydanie certyfikatu, poczęstunek – kawa, herbata, ciasto, obiad)
Członkowie OSDS – bezpłatnie

Zgłoszenia do 31.05.2019 r.

Link do dyskusji: https://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?p=17700

Do pobrania:

karta zgłoszenia

karata zgłoszenia – członek OSDS

plan ramowy