TO I OWO, WIĘCEJ PRYWATNIE NIŻ BRANŻOWO

To i owo, więcej prywatnie, mniej branżowo.

Z niektórymi z Was jestem już dziewiąty rok. Lub też, inaczej mówiąc/pisząc, to niektórzy z Was są ze mną już dziewiąty rok, za co bardzo serdecznie dziękuję. A to obliguje mnie do wyjaśnienia tego, co aktualnie u mnie słychać. To się Wam po prostu należy.

Więc oświadczam Wam niniejszym, ze zmieniłem miejsce pobytu/zamieszkania. Nie mieszkam już w województwie dolnośląskim. Mieszkam w Pile i tu będę coś dalej robił. Choć prawda jest taka, że do końca jeszcze nie wiem, co i gdzie.

W związku z powyższym zrozumiałe jest także, że nie pracuję już w mojej dotychczasowej firmie na terenie Chojnowa. A fakt ten jest przyczyną moich małych stresów, gdy pomyślę, gdzie ja znajdę taką drugą firmę, z którą mi się tak dobrze współpracowało i, czy taka firma w ogóle gdzieś w Polsce istnieje (?).

Ale, nie traćmy nadziei, gdyż i to się zapewne niedługo wyjaśni. Bo na razie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś branżowego zajęcia. Liczę, że to zajęcie uda mi się znaleźć, że współpraca będzie równie owocna i satysfakcjonująca, jak to miało miejsce z firmą w Chojnowie.

A uprzedzając Wasze ewentualne pytania informuję uprzejmie, że poza tym nic więcej się nie zmieniło. Mam nadzieję nadal dla Was pisać choćby dlatego, że ilość PT Czytelników z roku na rok rośnie, co jest nieco (?) zobowiązujące. Jednak uprzedzam lojalnie, że moje nowe obowiązki zawodowe mogą powodować, że częstotliwość mojego pisania ulegnie zmniejszeniu.

Deklaruję także, że nie ulegnie zmianie moje dotychczasowe zaangażowanie na polu współpracy z Legnickim Odziałem SITK w zakresie współorganizowania naszych Konkursów/Turniejów dla najlepszego Uprawnionego Diagnosty Samochodowego. Więc już zapraszam wszystkich chętnych do udziału w naszym najbliższym Turnieju/Konkursie. Będziemy potrzebowali także wsparcia sponsorów, więc zapraszam także nasze branżowe firmy do współpracy. I pierwsi zostaniecie poinformowani o tym, czy odbędzie się on najpierw na Motor Show w Poznaniu, czy też w maju na naszym branżowym spotkaniu w Radomiu.

A na razie jestem na etapie urządzania się na nowym miejscu oraz podliczania strat związanych z przeprowadzką.

Więc proszę, trzymajcie kciuki za moje nowe plany życiowe.

I pozdrawiam

dziadek Piotra

– – – – – – – – – – – –

1,461 total views, 3 views today