O LESZCZYNKU

Jeszcze o spotkaniu w Leszczynku
18/05/2012 10:14:13
W sprawie Leszczynka to i owo…
Trochę organizacyjnie, a trochę blogowo.
hi
I. O Leszczynek pytali.

Dzwonił pan Janusz Ratomski – właściciel firmy „Irene” potwierdzając swój przyjazd i pytając mnie, ilu Kolegów będzie na Sali w Leszczynku na naszym Zjeździe w dniu 2 i 3 czerwca br. Pytał też, czy będą Koledzy pokrzywdzeni przez TDT lub WK za pozytywne BT pojazdów z gazem, które miały zbiorniki firmy “Irene”. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że nie wiem . . .

W tej samej sprawie pytania mam z firmy Tuv-pol.

Reklamy

No cóż, prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy nie mam takiej informacji, więc przekazuję tylko wszem i wobec, że sala nie pomieści więcej niż 50 osób i pierwszeństwo maja panie oraz osoby, które potwierdzą swoje przybycie, swój przyjazd na naszym druku – i tyle.
Przyznaję się, jest to moja ewidentna niedoróbka organizacyjna, że od początku nie wymagałem potwierdzenia obecności na naszym Zjeździe.
Mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie się tłoczył pod otwartymi drzwiami i oknami, aby wysłuchać tego, co mają do powiedzenia nasi Goście i Prelegenci.
Istnieje też teoretycznie niebezpieczeństwo takie, że więcej będzie zaproszonych gości, niż uczestników Zjazdu. Byłby to wstyd i porażka naszego środowiska.
Wielu Kolegów dobijało się o nasze stowarzyszenie (np. na forum Norcom-u) od bardzo wielu lat! Nie od wielu miesięcy, ale od bardzo wielu lat! Kolegów tych wielokrotnie cytowałem na tych stronach internetowych, czemu sprzeciwiali się inni Koledzy z południowo-wschodniej Polski, którym z tego powodu się naraziłem.
Mam nadzieję, że te właśnie osoby, ci prekursorzy z forum Norcom-u sprzed lat nie zawiodą nas w Leszczynku i będą!
Bo też nie bardzo wiem, nie bardzo rozumiem, jak tłumaczyć ich dzisiejszy dystans do tej inicjatywy. Jest to przecież także ich inicjatywa. Bez ich przemyśleń i ówczesnej dyskusji na ten temat nie byłoby dzisiejszego SDS-u.
Jeśli to sobie trochę inaczej wyobrażali, to zapraszamy do dyskusji. Jest możliwość wypracowania satysfakcjonującego kompromisu, który zadowoli wszystkie zainteresowane osoby, wszystkich Kolegów.
Bardzo proszę, Koleżanki i Koledzy, którzy spotkacie się także w ten weekend w Barlinku – pogadajcie też o spotkaniu w Leszczynku!
thumbsup
II. O Leszczynku i nocnym wypoczynku.
Mamy jeszcze 5 wolnych miejsc do przenocowania w pokoju, który zaproponował nam nieodpłatnie Dyr. Łuczak. Trzeba mieć tylko własne łóżko polowe lub karimatę (materac) i śpiwór.
Zgłoszenie e-mailem: [email protected]  lub na telefon 502-289-708. Sprawy organizacyjne i aprowizacyjne na miejscu zgodził się pilotować nasz miły Kolega Jan Stępień.
victory
III.
Na naszym forum jest do pobrania druk „potwierdzenie uczestnictwa . . .”. Proszę, to nie zajmie wiele czasu, wypełnijcie go i przyślijcie e-mailem.
Pozdrawiam i czekam
Dziadek Piotra

P.S.
Podoba mi sie hasło dla każdego UDS-a pt.: ” NIE BĄDŹ JELENIEM, NIE PŁAĆ ZA SZKOLENIE “.
Nie wiem tylko, czy nie nazbyt agresywne….