Stacja Kontroli Pojazdów Jelenia Góra

Stacja Kontroli Pojazdów Jelenia Góra – praca i zarobki dla inspektora UDS-a na Stacji Kontroli Pojazdów, czyli insp. Uprawniony Diagnosta Samochodowy na SKP wykonujący /zawsze zgodnie z naszą ustawą PoRD!!!/ różne i przróżne BT tylko i wyłącznie w trosce i dla dobra BRD.

Jelenia Góra 3.000-, zł minimum brutto 19.11.2010 r.
Jelenia Góra 1350-, zł brutto minimum! 10.12.2010 r., POMOCNIK DIAGNOSTY
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, Polski Zw. Mot., Okręg. Zespół Działaln. Gospod. sp. z o.o., 58-500 Jelenia Góra, ul. Wolności 57 tel. 71-3212272, 71-3210864,fax 71 321 22 72

e-mail: [email protected]

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, Centrum Motoryzacyjne Grabarów, sp. z o.o., 58-506 Jelenia Góra, ul. Batalionów Chłopskich 1a
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, „JEL-CAR” sp. z o.o., 58-500 Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza 38
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Miejski Zakład Komunikacyjny, sp. z o.o., 58-500 Jelenia Góra, ul. Wolności 145 tel.: 75-7648736,fax: 75-7648684,

Zapraszają w dni robocze : 6,30 – 21,30, zaś w soboty : 6,30 – 13,00
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, P.P-H-Usługowe “EWAL” s.c., Janusz Przybysz, Ewa Przybysz, Joanna Styliska, 58-500 Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola 10
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze, 58-570 Jelenia Góra, ul. Cieplicka 126a Tel. 75-7554731
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, Automobilklub Karkonoski, 58-570 Jelenia Góra, ul. Kolejowa 5 Tel: 75-7556883
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, „ULTIMA”, sp. z o.o., 58-560 Jelenia Góra, ul. Cieplicka 106
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, Mirosław Wróbel, sp. z o.o., 58-500 Jelenia Góra, ul. Słowackiego 3
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, AUTO SERVICE Paweł, Domagała, 58-506 Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1 D 2.000 zł brutto minimum,

Tel. 75-7644162

13.02.2012 r., staż 2 – 4 lata, jedna zmiana, pełen wymiar, umowa tylko na czas określony (?).
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Jeleniej Górze 4.000 – 6.000 zł brutto m-c, a system wynagrodzeń, to  podstawa plus premie,Tel. 601-647-657,  e-mail: [email protected] 20.03.2014 r., pełny wymiar, praca w systemie zmianowym, lub dzień pracy dzień wolny, SKP czynne w godz. 7 – 21, soboty 8 – 20, zatrudnienie na umowę o pracę, wymagane 2 tygodniowe przeszkolenie ze standardów obsługi klienta itp. na jednej ze stacji sieci Speed Cars na Śląsku, MOŻLIWE ZAKWATEROWANIE.

Jelenia Góra, firma Speed Car sp. z o.o., z o.o., Al. Lotników Polskich 134, 21-040 Świdnik.

3.500 – 6.000 zł brutto,

Tel. 81-4433377,
e-mail [email protected]

06.04.2018 r.: Pracę na nowoczesnych, wysokiej klasy urządzeniach firmy MACHA. Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia. Pomoc merytoryczną i prawną podczas wykonywania powierzonych funkcji. Pracę w zgranym zespole. Elastyczne godziny pracy. Stabilne zaplecze w postaci dużej organizacji. Umowę o pracę, lub inne formy zatrudniania do wyboru i uzgodnienia.

Wcześniej tj. 15.08.2014 r., pełen etat, dwie zmiany, umowa o pracę na czas nieokreślony (to superowa umowa!!!), wymagana znajomość programu „Patronat” oraz tygodniowy staż w najbliższej siedzibie

Agencja zatrudnienia (pośrednictwo pracy),

SKP Jelenia Góra – Zabobrze.

3.500 – 6.000 zł/mies. brutto,

kom. 697-890-065

04.07.2018 r.: Stacja diagnostyczna z Jeleniej Góry poszukuje do stałej współpracy osoby z uprawnieniami diagnostycznymi. Nie musisz posiadać dużego doświadczenia jeśli jesteś zaangażowany w swoją pracę i chcesz na stałe związać się z pracodawcą. Firma oferuje elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb.
Oferują: atrakcyjne wynagrodzenie, wysoka podstawa plus premie, umowa o pracę, elastyczny czas pracy ustalany według grafiku, dopasowany do pracownika, szkolenia na nowoczesnych aparaturach diagnostycznych.
Zadania: obsługa klientów indywidualnych (95%) oraz flotowych (5%).

  1. Ranking: każdy z naszych PT Klientów może przysłać info na adres: [email protected] o tym, na ile był zadowolony z badania technicznego pojazdu (lub nie-), a Kolegium Redakcyjne oceni daną SKP i przyzna odpowiednią ilość punktów w skali 1 – 10 (nie bierzemy pod uwagę poziomu wynagrodzenia diagnosty).
  2. I Ty możesz pomóc, podając dane o swoim  wynagrodzeniu z poprzedniej SKP na adres: [email protected]
  3. A jeśli masz jakiekolwiek uwagi o danej stacji kontroli pojazdów (SKP) lub chcesz uzupełnić niepełne dane (np. poziom wynagrodzenia), to napisz.
  4. Pamiętaj o tym, że oferowane wysokie wynagrodzenie często jest rekompensatą za tzw. naciski i bardzo często idzie w parze z ingerowaniem właściciela w przebieg procesu BT, więc zapoznaj się:  http://www.diagnostasamochodowy.pl/2011/mowia-zebys-stemplowal-dr-poznaj-opinie-prawna/
  5. Praktyczny kalkulator pensji http://www.e-planner.pl/2013/jak-obliczyc-wynagrodzenie-netto-kalkulator/%22
  6. I zapamiętaj, nim podejmiesz nową pracę na nowej SKP, to przeczytaj uważnie i zastosuj się do tych paru krótkich rad: http://www.diagnostasamochodowy.pl/2010/nim-podejmiesz-prace-na-skp/

2,823 total views, 2 views today