INFO BIURA SPCMiP

Zarejestrowane od 1999 r.

 

Warszawa,

Tel. 607 097 892

E-mail: [email protected] www.spcm.pl

Stowarzyszenie Producentów Części Motoryzacyjnych i Pojazdów

 

Warszawa 9. 09.2020 r.

 
Informacja Biura SPCMiP Nr 3/2020

Pandemia wirusa i SPCMiP

Reklamy

Szanowni Państwo,

Z Powodu pandemii nastąpiły duże zmiany w Stowarzyszeniu . Zmieniłem siedzibę biura. W FSO pokój biura wychodził na korytarz po którym stale chodziło dużo osób. Uznałem że jest to niebezpiecznie i zmieniłem miejsce naszej siedziby . Nie podaję adresu bo nie przewiduję spotkań ani odwiedzin w Biurze ze względów bezpieczeństwa. będziemy sie kontaktować tylko e-meilami i spotykać na Skypie

Reklamy

Od II kw. 2020 r. nie pobieramy składek członkowskich. Można się teraz zapisać do Stowarzyszenia i nie płacić składek ale korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje SOCMiP.to nie znaczy że zbierane składek niezostanie kiedyś przywrócone. Obecnie ze wszystkich korzyści jakie daje należenie do naszej społeczności można korzystać bezpłatnie.

Jednym z głównych zadań Stowarzyszenia jest budowanie i rozwijanie środowiska producentów, którzy działając wspólnie będą bronili swoich interesów. Żeby to robić muszą się znać ze sobą kontaktować i wymieniać poglądami na różne sprawy. Muszą również uzgadniać podejmowanie działań , które będą broniły ich interesów.

Dlatego jeżeli zgłoszą się chętni będą organizował na Skypie wirtualne spotkania producentów. One powinny umożliwić poznanie się a może nawet podjęcie współpracy.

 

 Szanowne Producentki i Producenci

Zapraszam do wstępowania do Stowarzyszenia, które umożliwia społeczne zaangażowanie się w obronę wspólnych interesów producentów. Dzięki SPCMiP możecie poszerzać krąg znajomych, tworzyć nieformalne grupy współpracy i razem działać dla rozwoju waszych firm i zdobywania lepszej pozycji na rynku.

Warunki członkostwa w SPCMiP http://spcm.pl/pl/warunki-czonkowstwa.html

Z poważaniem

Antoni T. Dąbrowski

Prezes Zarządu SPCMiP

Informacja Biura SPCMiP Nr 4/2020

ZAPROSZENIE na targi wirtualne

Jakie czasy takie targi


Szanowny Panie,

w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam informację o AHK Industrial Suppliers Forum 2020, największym europejskim forum dostawców dla przemysłu, organizowanym w formie wirtualnych targów, które odbędzie się 19 listopada 2020.

AHK Industrial Suppliers Forum to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa 13 niemieckich Izb Zagranicznych (AHK), rozumianych jako oficjalne przedstawicielstwa tamtejszej gospodarki na rynkach lokalnych, reprezentujących w sumie 16 krajów (m.in. Włochy, Hiszpanię, Norwegię, Austrię, Portugalię). Inicjatywa ta ma na celu wsparcie lokalnych dostawców w wejściu lub umocnieniu ich pozycji na rynku niemieckim.

To niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania kontaktów z przedsiębiorstwami przemysłowymi zza Odry, jak również z innych 15 krajów europejskich uczestniczących w tym przedsięwzięciu. Szanse te zwiększa dodatkowo aktywne zaangażowanie
w poszukiwaniu odwiedzających przez niemiecki Związek Gospodarki Materiałowej, Logistyki i Zakupów (BME), który zrzesza około 10 tys. firm.

Miło nam poinformować, iż wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego drogą elektroniczną do dnia 15 października 2020.

Więcej informacji dla wystawców, warunki uczestnictwa, polityka prywatności oraz informacje o konfiguracji stoisk (STANDARD, STANDARD PLUS, PREMIUM) przesyłamy w załączeniu.

Wirtualne targi będą realizowane na platformie http://ahk-isf.com/ (link aktualnie jest jeszcze nieaktywny). W najbliższym czasie będą pojawiać się pod tym adresem kolejne informacje o wydarzeniu. Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z poważaniem / Mit freundlichen Grüßen

Dominika Knauer

Indywidualne Doradztwo Rynkowe / Individuelle Marktberatung

Tel.: + 48 22 53 10 505

E-Mail: [email protected]

 

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)
Deutsch-Polnische Industrie- und Handelskammer (AHK Polen)
ul. Miodowa 14, 00-246 Warszawa, T.+ 48 (22) 53 10 500, E-Mail: [email protected]
Biura regionalne / Regionalbüros: Gdańsk, Katowice, München, Poznań, Wrocław
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000093438 / Amtsgericht für die Landeshauptstadt Warschau, Register-Mr.: 0000093438
polityka prywatności / datenschutzerklaerung
www.ahk.pl

25 lat AHK Polska / 25 Jahre AHK Polen:

Platynowi Partnerzy / Platinpartner:
AmberEXPO – BMW Group Polska – mBank – NRW Invest – Grupa Raben

Złoci Partnerzy / Goldpartner:
BASF, Bayer, Boehringer Ingelheim, Messer, Strabag, Wiener TU S.A.

Partnerzy Premium AHK Polska / Premium Partner der AHK Polen:
Lufthansa – PwC – Santander Bank – STU ERGO Hestia – T-Mobile